Akdeniz Oyunları inşaatında göçük

Akdeniz Oyunları inşaatında göçük
Bu yıl düzenlenecek Akdeniz Oyunları kapsamında Mersin'de yapımı devam eden olimpik köy inşaatında göçük meydana geldi. 4'üncü katın betonu dökülürken göçük sonucu 6 işçi yaralandı.

Olay, saat 00.30 sıralarında merkez Yenişehir İlçesi'ne bağlı Çiftlikköy Mahallesi'nde 2013 Akdeniz Oyunları kapsamında inşaasına başlanan ve 24 saat esasına göre çalışmaların sürdüğü olimpik köy inşaatında meydana geldi.

İnşaatın 4'üncü katında beton dökülürken meydana gelen göçükte, 1'i ağır 6 işçi yaralandı. Yaralılardan durumu ağır olan Ali Çiçek ile Memduh Eyikat ve Özcan Katranbayır; Toros Devlet, İsmet Bıyık, Soner Koçtur ve Mahmut Eyikat ise, Mersin Ünversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastaneye kaldırılan yaralıların tedavilerinin sürdüğü bildirilirken, göçük nedeniyle inşaattaki çalışmalar bir süreliğine durduruldu. Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri de göçük altında arama yaptı. Göçüğün, kalıpların üzerine fazla beton döküldüğü için meydana geldiği ileri sürülerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com