Akif Beki'yi Verelim, Fehmi Koru'yu Alalım!

Akif Beki'yi Verelim, Fehmi Koru'yu Alalım!
Radikal gazetesi yazarı Akif Beki'nin dün yazdığı yazıya itirazlar gelmeye devam ediyor...

Önce CNN Türk'te canlı yayınlanan Medya Mahallesi programında Ayşenur Arslan, Beki'nin yazdıklarını görüntüler ile yalanlamıştı. Ardından Özgür Mumcu, twitter'dan eleştirisini dile getirdi. Radikal'in Ankara temsilcisi Murat Yetkin ise en çarpıcı yazıyı yazdı belki de "Benim de Akif Beki'ye itirazım var." diyen Yetkin çok ilginç bir teklif yaptı: "Akif Beki'yi verelim, Fehmi Koru'yu alalım!"

Beki'nin yazısına bir tepki de Radikal'in spor servisinden geldi. Gazetenin yazarlarından Bener Onar, "Dipsiz kuyu: Şiddet sorunu" başlıklı yazısında "Radikal'in önceki günkü manşetini ve Uğur Vardan'ın kaymak gibi yazısını "Öğrenciye girdiniz, holigana niye girmiyorsunuz" veya "Holigana müdahale edilir de öğrenciye edilmez mi" diye anlayanlara sessiz kalamayacağım." dedi ve şöyle devam etti:

"Özellikle gazetemizin sağ 'Beki'ne...
Herkese eşit eğitim hakkını savunan, harç ücretlerini makul düzeye indirmek için çırpınan bir grup onurlu gençle, "Mekânımıza gelip artistlik yaptınız lannnn" diye ortalığı kan gölüne çeviren barbarları aynı kefeye koymak futbol tabiriyle 'amigo'luktur.
Haydi davulcu, başlat tezahüratı: "Lay lay lay lay lay lay lay lay lay, ooo em-ni-yet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com