Akıl Almaz Hurafe İnanç Bir Cana Maloldu!

Akıl Almaz Hurafe İnanç Bir Cana Maloldu!
Yakınlarını söylediği hrafeye inanan kadın, Antalya'da denizden kova ile su almak isterken dalgalara kapılıp boğuldu...

Antalya Muratpaşa ilçesinde oturan 44 yaşındaki Aysel Yıldız, fırtınanın olduğu gün Kaleiçi'nde yalnız yaşayan yaşlı bir kadının evine yardım etmek için gitti. Yıldız, evini temizleyip yemeğini yaptığı kadına romatizma ağrılarından dert yandı. Yaşlı kadın, fırtınadan sonraki deniz suyunun vücuda sürülmesi halinde romatizma ağrılarının geçeceğini söyleyince, Yıldız işi bitince eline aldığı bir kova ile yat limanına indi.

Bir gece karaya vuran Bolivya bandıralı ?Seabright' isimli kuru yük gemisini izleyenlerin arasından geçip kıyıya gelen ve denizden kova ile su almaya çalışan Yıldız, dalgaların çarpmasıyla denize düştü. Kıyıdakilerin yardım edemedikleri Aysel Yıldız kısa sürede azgın dalgaların arasında kayboldu. Vatandaşların ihbarı ile Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik bölgeye gönderildi.

CESEDİ KIYIDAN AÇIKTA BULUNDU
Antalya'da bir gece önce hızı saatte 124 kilometreye ulaşan fırtınada sürüklenerek falezlere çarpan Bolivya bandıralı 'Seabright' isimli kuru yük gemisinden atlayarak kaybolan Mısır uyruklu aşçıyı arayan helikopterdeki kip, Yıldız'ın cesedini farketti. Düştüğü yerden 4 kilometre uzaklıkta, kıyıdan da 100 metre açıkta bulunan Aysel Yıldız'ın cesedi Sahil Güvenlik botuna alınarak karaya çıkarıldı.

MISIRLI AŞÇI HALEN ARANIYOR
Aysel Yıldız'ın ölüm haberi yakınlarını yasa boğdu. Uzun süredir romatoid artrit tedavisi gören Yıldız'ın ağrılarının dayanılmaz hale geldiğini belirten yakınları, "Batıl inançları olan biri değildi, ancak ağrılarından kurtulmak için böyle bir yönteme başvurmuş olabilir" dediler. Bu arada denizden atlayarak kaybolan Mısır uyruklu aşçı Kotb ABD El Lah Muhamed Hüseyin'i arama çalışmaları sürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com