Akil Gür'den Örnek Davranış

Akil Gür'den Örnek Davranış
Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Akil Gür tarafından eğitime destek olmak amacıyla Kılıçarsalan Lisesi'ne 24 adet "Meydan Larousse"adlı ansikilopedi hediye edildi.

Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Akil Gür tarafından eğitime destek olmak amacıyla Kılıçarsalan Lisesi'ne 24 adet 'Meydan Larousse'adlı ansikilopedi hediye edildi.
Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Akil Gür tarafından eğitime destek olmak için ve aynı zamanda okullara kitap bağışının teşfik edilmesi nedeniyle Kılıçarslan Anadolu Lisesine 24 adet 'Meydan Larousse' adlı ansikilopedi hediye edildi.
Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Akil Gür tarafından yapılan ansikilopedi bağışına; Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa İngenç, Kütahya Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Delen, Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Üyesi Ahmet Umu ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Meydan Larousse ansikilopedilerini temsili olarak Kılıçarsalan Anadolu Lisesi Müdürüne taktim eden Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Akil Gür, başlatmış oldukları proje ile okulların kitap ihtiyacının karşılanması için çaba sarf ettiklerini belirtti. Kütahya'daki bütün sivil kuruluşların okullara kitap bağışında bulunmaları gerektiğini belirten Gür konuşmasına şöyle devam etti:' Okullara ne kadar kitap bağışında bulunulursa öğrencilerin bilgiye ulaşma olanaklarıda o kadar artar. Biz büyükler öğrencilerimizin geleceği için onlara ön ayak olmalı ve aynı zamanda öğrencilerimize örnek olmalıyız'.
Kitap dağıtım törenine katılan Vali Yardımcısı Mustafa İngenç ise bu tür davaranışların diğer sivil toplum kuruluşlarına da örnek olduğuna dikkat çekerek, Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Akil Gür'e teşekür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com