Akil İnsanlar para alıyor mu?

Akil İnsanlar para alıyor mu?
TBMM Genel Kurulu’nda milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Sadullah Ergin "Akil insanlar"a ücret ödenip ödenmediği sorularına cevap verdi.
Adalet Bakanı Sadullah Ergin, TBMM Genel Kurulu'nda milletvekillerinin sorularını yanıtladı.
 
Adalet Bakanı Ergin, "Akil insanlar"a ücret ödenmediğini belirterek, "Bunlar gönüllü hizmetlerdir. Ülkelerinin geleceklerini düşünen vatansever kişilerdir. Yaptıkları çalışmalar da Kamu Güvenliği Müsteşarlığı tarafından organize edilmektedir" şeklinde konuştu.
 
Hürriyet'in haberine göre TBMM Genel Kurulu’nda milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Ergin şunları söyledi:
 
“Silivri’de yapılan kaba kuvvet gösterisidir”
 
“Silivri’de Başbakan, ne hâkimlere ne savcılara talimat verme noktasında değildir. Orada yapılanın bir kaba kuvvet gösterisi olduğunu, duruşma salonunda yargıya baskı yapıldığını ifade etmiş, bunu kınamıştır Sayın Başbakan. Ben de Başbakan’ın yaptığı tespite önemli ölçüde katılıyorum.
 
“Bunlar artık çok eskide kaldı”
 
Laiklik yargı eliyle kaldırılıyor, laiklik tehlike altında, irtica hortluyor, memleket elden gidiyor bunlar artık çok eskide kaldı. Karşılığı olmayan şeyler. Bu ülkede sosyalistler tehdit, aleviler tehdit, komünistler tehdit, Kürtler tehdit, müslümanlar tehdit. Hani Temel otoyolda ters yöne girmiş, polis radyosu da anons yapıyor, ‘dikkat trafiği aç ters yönden gidiyor’ diye. Temel ‘Ne bitanesi hepisu tersten geliyor’ demiş. 

Bu ülkede vatandaşların önemli kısmı devlete tehdit gibi algılanmış geçmişte. Başımızı kumdan çıkaralım lütfen.” (IUK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com