Akıllara durgunluk veren gasp

Akıllara durgunluk veren gasp
Ankara’da satılık ev arayan C.S. evine çağırdığı emlakçıyla ilişkiye girmek istedi. O sırada eve giren biri ‘koca’ rolündeki eli döner bıçaklı 4 erkek C.S.’yi mutfağa götürdü. Koca rolündeki zanlı salçalı suya batırdığı bıçağı göstererek emlakçıya zorla s

Ankara’da, emlakçılık yapan Akın A. (27), kendisine film senaryolarını aratmayan bir tuzak kuran gasp çetesinin kurbanı oldu.
Alınan bilgiye göre, C.S. isimli kadın kendisini öğretmen olarak tanıtarak 2 Şubat’ta Keçiören’de emlakçılık yapan Akın A.’nın bürosuna gitti. Eşinin askerde olduğunu söyleyen C.S., bir ev almayı planladığını isteyen Akın A.’dan kendisine yardımcı olmasını istedi. Akın A. da bunun üzerine elindeki bazı daireleri C.S.’ye gezdirdi. Akın A. ve C.S. daha sonra Keçiören’deki bir daire için 150 bin TL’ye anlaştıktan sonra ayrıldı.
Elinde bıçaklarla bastılar
C.S. bir gün sonra, Akın A.’yı telefonla arayarak ev için detayları konuşmak ve kapora vermek üzere evine davet etti. C.S., bir süre sonra evine gelen Akın A.’ya eşi askerde olduğu için ‘çok yalnız’ olduğunu söyledi. Bir süre sonra Akın A. ve C.S.’nin evde bulunduğu sırada, C.S.’nin kocası olduğunu söyleyen Sinan D. ve yanındaki Bülent B. ile Levent K. bıçaklarla eve geldi. Sinan D., kendisini aldattığını söylediği C.S. ve Akın A.’yı öldüreceğini söyledi.
Sinan D., daha sonra C.S.’yi zorla mutfağa götürdü. C.S. burada, içine su kattıkları salçayı boğazına ve vücudunun çeşitli yerlerine ve bıçağa sürdü. Daha sonra mutfaktan gelen boğuşma seslerinin ardından C.S. mutfakta yüzüstü uzanarak ölü taklidi yapmaya başladı. Sinan D., salonda tuttukları Akın A.’ya C.S.’yi öldürdüğünü söyledi. Sinan D., Levent K. ve Bülent B.; Akın A.’yı mutağa götürerek yerde yatan C.S.’yi gösterdi ve kendisini de öldüreceklerini söyledi. Akın A., bunun üzerine ağlamaya başladı. Sinan D., Levent K., Bülent B., üzerindeki 300 TL ve iki cep telefonunu alarak, 5 boş senet imzalattıkları Akın A.’yı, polise gitmesi halinde kendisini öldüreceklerini söyleyerek bıraktılar.
Akın A. polisi arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis evde ceset bulamadı. Akın A.’nın ifadesine başvuran Ankara Gasp Büro amirliği ekipleri soruşturma başlattı. C.S.’nin Akın A.’yı aradığı telefon numarasının kayıtlarını inceleyen polis zanlıların kimliklerini tespit etti. Akın A.’nın zanlıları teşhis etmesi üzerine harekete geçen polis, Sinan D., Levent K., Bülent B. ve kendilerine azmettirdiği belirlenen Fahri G.’yi gözaltına aldı.
Asker firarisi olduğu belirlenen Levent K., yetkililere teslim edilirken, Fahri G., Sinan D. ve Bülent B. ise sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Polis kaçan kadıı arıyor

Sinan D., ardından emlakçının üzerinde bulunan 2 cep telefonu ile 250 TL parasını aldı ve 5 boş senet imzalatarak evden kovdu. Yaşadığı dehşeti polise anlatan emlakçı A.A.’nın ihbarı üzerine gasp bürosu ekipleri harekete geçti. Polis, telefon kayıtlarından adreslerini tespit ettiği 4 kişiyi yakalarken, kaçan ’Ahsen’ takma adlı C.S. ise henüz yakalanamadı.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com