Akıllı telefonda son nokta

Akıllı telefonda son nokta
Samsung'un 14 Mart'ta sunacağı Galaxy S 4 yepyeni bir teknoloji ile geliyor.

Akıllı telefonlarda yeni bir dönem başlıyor. Samsung'un akıllı telefon pazarında iPhone ile olan rekabetinde bir adım daha öteye gitmek amacıyla piyasaya süreceği Galaxy S 4 yepyeni bir teknoloji ile geliyor. Akıllı telefonlarda yeni bir dönemin başlayacağının işaretini veren Samsung'un yeni telefonunda gözle takip teknolojisi kullanılacak.

Kullanıcılara sayfaları göz hareketleriyle çevirmelerini ve sayfada aşağı-yukarı hareket etmelerini sağlayacak gözle takip teknolojisinin Galaxy S 4'te yer alacağı bilgisi, New York Times gazetesi tarafından ortaya atıldı.

Gazetede yer alan bilgiye göre, Samsung 2013'ün başında Avrupa ve ABD'de 'Eye Scroll' ve 'Eye Pause' ürünleri için patent başvurularında bulundu. Samsung kendi markaları olarak öne süreceği ürünlerin 'hangi teknolojiye dayandığı hakkında' bilgi vermedi. Chen, bu tür bir teknolojinin sadece İsveç'in Tobii şirketi tarafından üretildiğine dikkat çekti.

14 Mart günü teknoloji dünyasına sunulacak telefonda yer alacak teknolojinin İsrail'de geliştirildiği kaydediliyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com