Akit'den bir skandal daha!

Akit'den bir skandal daha!
Akit yine bildiğiniz gibi. Şimdi de CHP'li belediye ve denize mayoyla giren çocukları hedef aldılar.

Yandaş Medya'nın en utanç verici haberleriyle meşhur Yeni Akit Gazetesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Gençlik Kampı için şok bir haber yayınladı.

Yeni Akit bu kez de “Kız ve erkek çocuklarını aynı kampta toplayan belediye, birlikte rahatlıkla denize girebilmeleri için çocukların mayo ve şort ihtiyaçlarını da karşılıyor” şeklinde haber yaptı.

Gazete haberinde “Antalya Büyükşehir Belediyesi, hoş olmayan görüntülerin yaşandığı ücretsiz ‘Gençlik Kampları’ organize ediyor” dedi.

Talha Çolak imzalı “CHP’li belediyeden ahlâksız kamp” başlıklı haberde “Geçtiğimiz yıllarda ahlaksız görüntülere sahne olan ‘Gençlik ve bira festivalleri’ tertip etmesi ile gündeme gelen belediye şimdi de ‘Gençlik Kampları’ düzenliyor.

10-15 yaş arası kız ve erkek çocuklarını aynı kampta toplayan belediye, birlikte rahatlıkla denize girebilmeleri için çocukların mayo ve şort ihtiyaçlarını da karşılıyor. Kampta çocuklar geceleri çadırlarda kalıyor” deniliyor.

MAYO “UYGUNSUZ KIYAFET" OLDU

Akit bununla da yetinmeyerek “Ergenlik çağındaki gençlerin bu şekilde karma kamplarda bir araya getirilmesi ve uygunsuz kıyafetler giydirilerek yan yana oyunlar oynattırılması duyarlı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılanıyor” diyerek mayoyu da uygunsuz ilan etti. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com