Akit'e Grup Seks Cezası!

Akit'e Grup Seks Cezası!
Yeni Akit gazete yazarı Abdurrahman Dilipak, sinema Oyuncusu Müjde Ar'a hakaret ettiği gerekçesiyle 3 bin 150 lira para cezasına çarptırıldı. Haberi Hasan Karakaya köşesinden duyurdu..

Yeni Akit gazetesi yazarı Hasan Karakaya, aynı gazetenin yazarlarından Abdurrahman Dilipak'ın sinema oyuncusu Müjde Ar'a hakaret ettiği gerekçesiyle mahkum olduğunu yazdı. Dilipak'ın Müjde Ar'a 3 bin 150 lira tazminat ödemeye mahkum edildiği öğrenildi.

Karakaya konuya ilişkin şunları kaydetti:

Dilipak'ı üzen dâvâ!

Bizim Abdurrahman Dilipak'a kaç sefer söyledim; “Bu işlere sen bulaşma” diye... Öfkelenmiş ki, bulaştı işte... Sonunda, “Müjde Ar'ın ağzına sakız olacak” bir “mahkûmiyet” aldı...

Oysa, “hakaret” değildi amacı, bir “uyarı”ydı, bir “kıyaslama”ydı... “Üzmez bu defa üzdü” başlıklı 5 Kasım 2008 tarihli yazısında; “Bir sanatçıya aşık olan ama, onun oğluyla evlenen bir kadın”ı ciddi ciddi konuşmalarından dolayı Müjde Ar ve Aysun Kayacı'yı eleştirip,”Televole Dünyası”na göndermede bulunmuştu:

“Bunlar pornocu değil mi?.. Grup sex yapıp, ensest ilişkiye giren Lolita takımından değiller sanki... Homoluğu, lezbiyenliği meşrulaştımaya çalışanlar kendileri değil sanki... Uzakdoğu'ya çocuk seksi için gidenler, bu maksatla turistik turlar düzenleyenlerin çıkıp bize ahlak dersi vermeye çalışmalarını anlamak mümkün değil.

Matild hanım yaşıyor olsa ve İffetli Hanımlar Derneği kurup genel başkan olsa idi, ancak bu kadar garip bir durumla karşılaştırdık herhalde.”

İşte bu yazıyı, “kendilerine yapılmış bir hakaret” sayan Müjde Ar ve Aysun Kayacı, Dilipak aleyhine dâvâ açmışlardı... 2 yıl süren dâvâ dün sonuçlanmış ve Dilipak “3 aya mahkûm” olmuş!.. Tamam, “ceza ertelenmiş” ama, Dilipak'ı asıl üzen; Müjde Ar'ın ağzına sakız olmak!..

Üzülme be Dilipak...

Bırak, “sakız” olarak çiğnesin seni!..

Ya tersi olsaydı?.. Ya, sen kazansaydın dâvâyı?..

Sen “sakız” olarak ağzında çiğner miydin Müjde Ar'ı?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com