Akkaş'a Murat Dağı'nda kamp daveti

Akkaş'a Murat Dağı'nda kamp daveti
Avrupa Üçüncüsü Kütahyalı Milli Atlet Halil Akkaş, Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ile ilçede oturan hocası İbrahim Demir'i ziyaret etti.

Avrupa Üçüncüsü Kütahyalı Milli Atlet Halil Akkaş, Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ile ilçede oturan hocası İbrahim Demir'i ziyaret etti.
4-6 Mart 2011 tarihinde Fransa'nın Başkenti Paris'te yapılan 31. Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nda 3000 metre Koşusunda üçüncü olarak bronz madalya alan Olimpiyat Sporcusu Milli Atlet Halil Akkaş, Gediz İlçesi'ni ziyaret ederek sevdikleriyle hasret giderdi.
İlk olarak Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nde okuduğu yıllarda Beden Eğitimi hocası olan Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Demir ile hasret gideren Akkaş, hocasıyla birlikte Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu'nu makamında ziyaret etti. Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, 31. Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nda üçüncü olarak bronz madalya alan Olimpiyat Sporcusu Akkaş'ı bu güzel başarısından dolayı tebrik etti. Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Halil Akkaş'ı ekibiyle birlikte Murat Dağı
Kaplıcası'nda kamp kurmaya davet etti.
Milli Atlet Halil Akkaş, 2011 Nisan ayının ilk haftasında Gediz'de öğrencilere bir panel düzenleyeceklerini Eylül ayında ise kamp kurmak için ekibiyle Murat Dağı'nda olacaklarını söyledi. Ağustos ayında Güney Kore'de düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası'na hazırlandığını belirten Akkaş, asıl hedefinin 2012 Yılı Londra Olimpiyatları'nda ülkeye madalya kazandırmak olduğunu ifade etti.
Halil Akkaş'a, Kaymakam Çorumluoğlu tarafından Saruhanlar Köyü'nde üretilen ağaç kaşık takımı, Gediz Tarhanası, çorap ve çeşitli tür eşya hediye edildi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com