Akkaya Neden Önbilgin'den Ayrıldı?

Akkaya Neden Önbilgin'den Ayrıldı?
Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde evlenen kızının babası Efe Önbilgin'den niye ayrıldığını açıkladı: Efe ile yürüyeceğimiz yolda çocuğa yer yoktu. Ben kızımı seçtim. Bu kararı üç senede verdim..

Anne olduktan sonra hayatına bambaşka bir yol çizen Deniz Akkaya, Chic Frog adlı bir bebek mağazası açarak ticarete atılma nedenlerini, gelecek planlarını ve geçtiğimiz günlerde Duygu Ekşi ile evlenen, 11 aylık kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin'le ilişkisini Şamdan Plus Exclusive'den Öykü Yazıcıoğlu'na anlattı.
Efe ile aramızdaki ilişki aile yapısına uygun değildi. Ayrılık kararımı kendisi ile de paylaşmıştım. Üç senenin sonunda verilmiş bir karardı bu... Yani öyle heyecanla verilmiş bir karar değildi... Ayşe'nin büyürken annesinin ve babasının birbirlerini çok sevdiğini ama artık birlikte olmadıklarını bilmesi gerekiyordu.

EVLİLİK TEKLİFİ DE ALDIM
Bir hayat seçimi yaptım... Efe ile yürüyeceğimiz yolda bir çocuğa yer yoktu maalesef. O yüzden ben çocuğumla birlikte olma yolunu seçtim.
Bizim aramızda evlilik teklifi çok gelip gitmiştir, bunları konuşmuşuzdur. Basında sanki ben sürekli bunu bekliyormuşum gibi bir izlenim vardı.
Efe kızını çok seviyor, aralarında çok iyi bir baba-kız ilişkisi olacağına inanıyorum. Efe duygusal bir adamdır ve kız çocuklarıyla arası çok iyidir. O yüzden Allah'ın ona bir kız çocuğu verdiğini düşünüyorum. Bizim ayrılmamız bu ilişkiyi etkilemeyecek, ona inanıyorum.
İki kişi bir yola çıkıyorsunuz, bir bakıyorsunuz yol ayrımında herkes kendi yolunu tercih etmek istiyor. Ortak bir yol bulamadığınızda, herkes maalesef arkasını dönüp gitmek zorunda... Tabii ki kızımız için görüşüyoruz ancak görüşmemiz gerektiği kadar...
Bende çocuk sahibi olma düşüncesi 30 yaşında başladı. Onun öncesinde başka hırslarım vardı ki, işle ilgili halen de var. Anne olduktan sonra köşeye çekilmek bana ters geliyor. Bunu da anlamıyorum; "Otursun çocuğuna mı baksın" diyorlar yani. Onu yapsam "Bak anne oldu, bir şey yapmıyor" diyecekler. Ne yapsan kimseye yaranamıyorsun zaten.

ŞU AN YENİ BİR AŞK İSTEMEM
Hayatımın en önemli merkezine sadece Ayşe'yi koymuş değilim. Bir kadın önce kendine değer vermezse çocuğuna da değer vermez...
Yeni bir ilişki yaşamam, şu an Ayşe için doğru olmaz... Hayat bana ve çocuğuma uygun birisini karşıma çıkarırsa "Hayır" demem ama bu yakın gelecekte değil...
Çocuğumun iki şey yapmaması için canımı dişime takarım; biri uyuşturucu madde kullanmaması, diğeri de motosiklet. Bu ikisine de karşıyım. İkisi de insanı sakat bırakabilecek şeyler...


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com