Akkaya: "Söyleyeceklerimin yüzde doksanını söylemedim"

Akkaya: "Söyleyeceklerimin yüzde doksanını söylemedim"
Deniz Akkaya, 'Aramızda Kalsın' isimli programa katıldı.

Programda Deniz Akkaya eski eşi Efe Önbilgin ile ilgili iddiaları ve kendisine neden haciz geldiği iddiaları yanıtladı. Akkaya, 'Efe söylediğim bir şey yüzünden intikam almak için bunu yapıyor. 6 bin liralık nafakayı ödeyemiyor ama hayat standartları çok yüksek. Efe kötü niyetli. Çok yakında bebek mobilyası işine giriyorum. Söyleyeceklerimin daha yüzde doksanını söylemedim' dedi.

"KIZIM ÇOK KARİZMATİK"

Deniz Akkaya 'Kendim için iyi bir anne diyebiliyorum. Çocuk büyütürken sabır çok önemli. Kızım çok karizmatik. Kızımın en yakın arkadaşı Etiyopyalı. Ben köşeleri olmayan din, dil farkı gözetmeyen bir çocuk yetiştirmek istiyorum' dedi.

"KIZIM BABASINI GÖREMİYOR"

Deniz Akkaya iş adamı Yaşar Sönmez ile aşk yaşadığı iddialarına da 'Yaşar Bey'i eski bir ilişkim babam diye tanıştırdı. Yaşar ağabeyi 8 senedir tanıyorum. Her ne kadar alkol problemi de olsa kızımı hafta sonu babasına gönderiyorum ama akşam 7'de kalktığı için kızım babasını göremiyor. İcra dosyası kapandı hepsini kuruşu kuruşuna ödedim. Bütün borcumu kapattım. 140 bin lirayı ödedim. Dedikodu yapanlar artık sussunlar' dedi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com