AKP Arınç'ın üzerini çizdi!

AKP Arınç'ın üzerini çizdi!
AKP Bülent Arınç'ın Tayyip Erdoğan'la ilgili sözlerini sansürledi.

AKP resmi sitesinde Bülent Arınç'ın Erdoğan'a yönelik sözleri sansürlenerek verildi. Bir Süre sonra Arınç'ın açıklamaları siteden tamamen kaldırıldı.

Bülent Arınç TRT Türk Kanal Koordinatörü Nasuhi Güngör'ün konuğu olamuş yaptığı açıklamada öğrenci evleri konusunda Erdoğanla neden ters düştüklerini anlatmıştı.

Arınç "Başbakan'la aramızdaki çelişkinin sebebi ben değilim.Ben sadece bakan değilim, benim bir özgül ağırlığım var, benim yıpranmamam lazım. Bunlar ekran önünde tartışılmamalı. Meclis başkanlığı yapmışım, demokrasi yolunda gençliğimi, ailemi, siyasi hayatımı feda etmişim, ben çok şeyi temsil ediyorum. Kırmızı plaka meraklısı biri değilim. Dolayısıyla herkesin bana böyle baktığı bir noktada benim yıpranmama lazım. Benim hiçe sayılmamam lazım. Sayın Başbakan buna dikkat eder... En azından bu bir kul hakkıdır. Kul hakkı noktasında da onun ne kadar dirayetli olduğuna ben inanırım. Özel hayatında bunu ne kadar önemsediğini ben hatırlarım. Ama zaman zaman hepimiz hata yapabiliyoruz. Size teşekkür ederim, bunu açıklama fırsatı verdiniz bana." demişti.(MUE)Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com