AKP Binasına Ergenekon Baskını!

AKP Binasına Ergenekon Baskını!
Ergenekon soruşturmasını protesto eden bir grup gösterici AK Parti il binasını bastı!

''Ergenekon'' soruşturmasını protesto eden bir grup, AK Parti il binası önünde eylem yaptı. Soruşturmayı, bu kapsamdaki gözaltıları ve tutuklamaları protesto eden grup üyelerinden bazıları AK Parti il binasına girerek, kapıya pankart astı.

''Ergenekon'' soruşturması karşıtı sloganlar atan ve dövizler taşıyan grup üyelerine polis ekipleri müdahale etti. Gruptan 19 kişi gözaltına alındı, bu sırada diğer grup üyeleri de AK Parti il binasından ayrıldı.

Bu arada, il binası önündeki güvenlik önlemleri artırıldı

Bir Baskın haberi de Denizli'den "AK Parti binasına baskın"

Bir grup "İşçi Partisi" Öncü Gençlik Üyesi Denizli Ak Parti binasını bastı.

Denizli'de bir grupİşçi PartisiÖncü Gençlik Üyesi, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, Silivri Cezaevi'nde tek kişilik hücreye alınmasını protesto etmek için il binasını bastı.

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in bugün sabah, Silivri Cezaevi'nde tek kişilik hücreye alınması üzerine, Denizli'de 19 kişilik Öncü Gençlik üyesi, saat 20.30 sıralarında, Adalet ve Kalkınma Partisi İl binasını bastı. Binaya giren grup, 5'nci kata çıkınca, içeride bulunan Adalet ve Kalkınma Partili üyeler, durumu polis ekiplerine bildirdi.

İçeride slogan atan gruba müdahale eden polis, 19 kişiyi gözaltına alarak Denizli Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehti Eker'in sektör temsilcileriyle birlikte Pamukkale Colossea Otel'de bulunması nedeniyle Adalet ve Kalkınma Partisi İl Teşkilatı'nın büyük bir kısmının burada olduğu öğrenildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com