AKP-Cemaat savaşı gazete manşetlerinde!

AKP-Cemaat savaşı gazete manşetlerinde!
Cemaat'in yayın organı Zaman gazetesiyle hükümetin gazetesi Sabah'ın düellosunda yeni perde

Zaman gazetesinin bugünkü manşetinde yer alan haberde, "Sabah ve Takvim gazeteleri, kara propaganda yayınlarıyla diğer refiklerini aştı. Yaklaşık 2 aydır her gün yapılan asılsız haberler iletişim fakültelerinde okutulabilecek 'nasıl bir yayın yapmamalıyız'ın uç örnekleri niteliğinde. Dün yapılan ise bunun en utanç verici örneği oldu" ifadelerine yer verildi.

Zaman gazetesinde yer alan, "Sabah kara propaganda bülteni oldu" başlıklı haber manşetten verildi.

Bir zamanlar aynı başlıklarla çıkan Zaman ve Sabah gazeteleri birbirlerine düştü. Zaman Gazetesi'nin bugünkü manşetinde Sabah Gazetesi'nin yaptığı haberler ağır bir dil ile eleştirildi. Haberde Sabah Gazetesi'nin asılsız haberler yaptığı iddia edilerek Fethullah Gülen'in telefon görüşmelerinin "Gülen'in ihanet konuşmaları" başlığıyla verilmesi eleştirildi.

 Sabaha Gazetesi'nde "Emniyet içindeki imam O.H.Ö.'nün, İstanbul Emniyeti'nden sorumlu M.K.'yi arayarak 24 Aralık'ta hükümet düşecek. Görevden alınanlar geri dönecek." şeklinde yer alan haber de Zaman Gazetesi'nin hedefinde yer aldı. Zaman Gazetesi'nde yer alan haberde telefon dinlemelerinin yasadışı olduğu belirtilerek MİT işaret edildi.

Zaman Gazetesi'ne, Sabah Gazetesi'nin misliyle karşılık vermesi beklenirken, AKP-Cemaat savaşının gazete manşetlerinden devam etmesi bekleniyor.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com