AKP Cemaat savaşında ikinci kaset skandalı!

AKP Cemaat savaşında ikinci kaset skandalı!
Cemaatle AKP'nin arasında dershanelerin kapatılmak istenmesinden dolayı çıkan kavga kaset savaşlarına dönüşüyor

Emin Çölaşan'a gönderilen ve Erdoğan'ın yakının yatak görüntülerinin bulunduğu kaset gündeme bomba gibi düşmüştü. Emin Çölaşan ise görüntüleri imha ettiğini açıklamıştı.

Odatv'de yer alan habere göre ikinci bir kaset ortaya çıktı. Bu sefer kasetteki kişi Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan.

Görüntüler bir video paylaşım sitesine yüklendi. Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen kasette yatak odası görüntüleri yok. Görüntüler 'İnsan ticareti', 'suç işlemek amacıyla örgüt kurma' ve 'küçük yaşta çocuğa fuhuş yaptırmak' suçlarından yargılanan ve devletle iş yapan ünlü bir işadamının yakının düğününe Başbakan Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'ın katıldığını gösteren görüntüler.

Görüntülerde Başbakan Erdoğan'ın mesajını da okuyan Mustafa Erdoğan'ın söz konusu işadamı ile ilgili ilişkileri ve özel hayatına ilişkin çeşitli iddialar var.

Görüntülerin gönderildiği Odatv.com'da görüntüleri niçin yayınlamadığı hakkında açıklama yaptı. Odatv yaptığı açıklamada "Birileri tarafından muhalif haber kuruluşlarına kasti olarak gönderilen bu görüntüleri yayınlamıyoruz. Çünkü biz bu yapının silahlarının taşıyıcısı olmayacağız. Olayı habercilik adına ele alacağız" denildi.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com