'AKP CHP'den korksun'

'AKP CHP'den korksun'
'Büyükşehri ve 15 ilçeyi kazanacağız'
CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl yerel seçimlerden önce iddialı açıklamalar yaptı. Yeni Büyükşehir olan Hatay'ı ve 15 ilçesinde yerel seçimleri kazanacağını söyen Akgöl “AKP, bu kez bizden korksun. Hatay Büyükşehir Belediyesinin koltuğuna oturacak ilk başkan CHP'den olacak” dedi.
 
3 ilçede yüzde 95
 
CHP Milletvekili Hasan Akgöl, yeni oluşturulan  Defne ile Arsuz yanı sıra Samandağ İlçelerinde partisinin oy hedefini % 95 olarak belirlerken,  bu ilçelerdeki adayın kim olursa olsun partisi, milletvekilleri, teşkilat ve taban olarak bu adayları destekleyeceklerini, sahaya inen bütün aday adaylarına da  eşit mesafede olduğunu bildirdi.
 
CHP'nin yerel seçim stratejisi
 
CHP Milletvekili Hasan Akgöl CHP'nin yerel seçimlerde izleyeceği stratejilere hakkında da bilgi ver. Akgöl CHP'ye en çok oy getirecek, toplumun her kesimince makbul, kucaklayıcı toparlayıcı, birlikteliğe katkı sağlayacak özellikte olacağını söylerken de bunun için Genel Merkezin Büyükşehir başta olmak üzere bazı ilçelerde eğilim yoklaması, örgütler, parti tabanı ve milletvekillerin görüşleri  alınarak aday belirleneceğini
 
CHP'nin 'Birebir siyaset' stratejisiyle yerel seçimlerde çalışacağını belirte Akgöl  Hatay'ın 4 milletvekili el ele bölge ayrımı yapmadan siyaset yaptıklarını, bunu örgütle el ele vermek suretiyle de seçimde  daha güçlü şekilde göstereceklerini belirtti. Akgöl “2014 yerel seçimleri AKP için hezimet olacak” dedi.
 
AKP'ye hezimet şoku iddiası
 
Partisinin seçim stratejisini  tabana dayalı olarak “Birebir siyaset” şeklinde değiştirdiğini de söyleyen milletvekili AKGÖL, Hatay'ın 4 milletvekili el ele bölge ayrımı yapmadan siyaset yaptıklarını, bunu örgütle el ele vermek suretiyle de seçimde  daha güçlü şekilde göstereceklerini belirtirken “2014 yerel seçimleri AKP için hezimet olacak” şeklinde iddialı bir açıklama da bulundu.
 
Şok Suriye iddiası!
 
Hasan Akgöl Reyhanlı'ya bağlı Kuşaklı Sınır Köyünde oluşturulan gümrük heyetinin Türk kaçakçılardan kaçak mazot bidonu başına gümrük vergisi adı altında para aldığını ve bu paranın da  muhaliflere aktarıldığını ifade ederek Kuşaklı Köyünde vergi adı altında haraca tabi tutulduğunu,  Türk kaçakçılara yönelik kontrollerin bu çizgi geçirildikten sonra yapılmasının da şaşırtıcı olduğunu söyledi.
 
“Türk kaçakçı vergisini ödüyor sonra evine giderken kaçak mazotla yakalanıyor. Çok komik ve üzücü bir durum  değil mi?” diye soran Akgöl  “Türkiye, Suriye'deki olaylardan elini çekmeli, yanlış dış politikada ısrar pahalıya mal oluyor” (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com