"AKP güneşin altındaki dondurma gibi eriyecek"

"AKP güneşin altındaki dondurma gibi eriyecek"
CHP, AKP'ye 1 Nisan şakası yapmaya hazırlanıyor!
2014 Yerel Seçimleri yaklaşırken partilerin aday adaylıklarına başvurularda yapılmaya başlandı. AKP ve MHP sessizliğini korurken CHP'ye aday adaylığı başvurusu artarak devam ediyor. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı  İsmail Kabakçı'da CHP'den Pendik Belediye Başkanlığı için  aday adaylık resmi başvurusunu CHP İlçe başkanlığına yaptı.
 
CHP Pendik İlçe Başkanı Halit Temiz'e adaylık başvurusu evraklarını teslim eden Kabakçı'yı sevenleri yalnız bırakmadı. Kalabalık bir kitleyle gelen Kabakçı CHP Pendik İlçe örgütünde bir de konuşma yaptı. 
 
AKP'ye 1 Nisan şakası yapacağız!
 
Kabakçı konuşmasında CHP'nin nasıl iktidar olabileceğini konuşacaklarını belirterek "Nasıl iktidar oluruzu konuşacağız. Hiç kimse kimseye ''Buraya neden geldin'' diye soru soramaz. Buraya gelmemin bir amacı olamaz. İdaallerimi gerçekleştirmek için CHP'yi iktidar yapmak için geldim. AKP'yi Pendik'de erken emekli edeceğiz. AKP'ye 1 Nisan şakası yapacağız."  dedi.
 
CHP bayrağını dikeceğiz!
 
Kabakçı konuşmasına şöyle devam etti: "Tüm seçimlerde biz bunu yaşadık. Nasip olursa 2014'te de yaşayacağız. Pendik zor, Sultanbeyli zor, Ümraniye zor. Bu iş motivasyon işidir. Siz inanırsanız başarıyı yakalarsınız. oy farkı nasıl kapanır ona bakıyoruz. Maçın uzatmaları da var. 
 
Pendik'i alacağız 7 ay sonra Belediyeye CHP bayrağını dikeceğiz. Ataşehir'de Battal İlgezdi başkanlığında yaptıklarımız ortada. Bana soruyorlar Pendik'i ne kadar tanıyorsunuz. Ataşehir'deki sorun neyse Pendik'teki sorunda aynı. Ataşehir'de Tapu sorununu çözdük. Nereye gitsek Ataşehir konuşuluyor. Aradaki oy farkı güneşin alnındaki eriyen dondurma gibi 1 Nisan sabahı artıya geçecek. Sinop'taki seçimler 1 oy'la kazanıldı. Pendik'te çalışacağız ve seçimi kazanacağız'' dedi. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com