AKP hakkında şok iddia!

AKP hakkında şok iddia!
‘Andıç’ sitelerinin parasını AKP Hükümeti ödedi
Son savunmasını yapan E.Korgeneral Mehmet Eröz AKP Hükümeti’nin Genulkurmay’ın kurduğu ve 10 yıldır işlettiği sitelerden haberdar olduğunu vurgulayarak ‘Sitelerin parasını ödeyen Hükümet şimdi haberi yokmuş gibi davranıyor. Bu nasıl devlet sorumluluğu?’ diye sordu

 
Emekli Korgeneral Mehmet Eröz, Ergenekon davasındaki son savunmasında “Genelkurmay Karargahı’nı terör örgütü olarak gösteren tabloyu Türk halkına hiç kimse kabul ettiremez. Bu tabloya bakan herkes bu davada yargılananın TSK olduğunu ve bunun ancak siyasi bir dava olabileceğini görecektir” dedi.
 
Ergenekon davasının dünkü duruşmasında davayla birleştirilen İnternet Andıcı dosyası sanıklarından emekli Korgeneral Mehmet Eröz, emekli Albay Sedat Özüer son savunmalarını yaptı.
 
Esas hakkındaki mütalaaya karşı son savunmasını gerçekleştiren emekli Korgeneral Mehmet Eröz, Genelkurmay Karargahı’nın şemasını mahkemeye gösterdi ve 11 komutandan 7’sinin tutuklu olduğunu kaydetti. “Genelkurmay Başkanı ve Genelkurmay 2. Başkanı ile birlikte Genelkurmay Karargahı’nın büyük çoğunluğu terör örgütü üyesi olarak yargılanmaktayız” diyen Eröz, “Sanıkların hepsi Genelkurmay Karargahı’nda çalışan personeldir. Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri’nden atama yoluyla gelmişlerdir. Aralarında sadece yasal hiyerarşik bağ mevcuttur. Bunun dışında herhangi bir yasadışı ilişki bulunmamaktadır. Bu suçlamalarla görev yaptığım dönemdeki Genelkurmay Karargahı, adeta suç işlemiş bir örgüt durumuna sokulmaktadır” dedi. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com