AKP hükümetinden Öcalan'a 3 kadın!

AKP hükümetinden Öcalan'a 3 kadın!
AKP hükümeti bebek katili Abdullah Öcalan'a 3 kadın göderiyor!
AKP hükümeti teröristbaşı, bebek katili Abdullah Öcalan'a 3'ü kadın olmak üzere ömür boyu hapis cezasına çarptırılan 8 mahkumu İmralı adasına göndereceği öğrenildi. AKP'nin açılım politikaları çerçevesinde bebek katili Abdullah Öcalan'a ev hapsi ve özgürlük tartışmları gündeme gelmişti.
 
Bebek katili AKP hükümeti ile yaptığı pazarlık kapsamında MİT ile görüşmesinde adada birlikte kaldığı 5 hükümlü ile anlaşamadığını söyledi ve bu kişilerin gönderilip PKK davalarından hükümlü başka isimlerin gelmesini istemişti.
 
AKP hükümeti bebek katilinin bu isteğinide kabul ederek Adalet Bakanlığı'na yeni mahkumlar gönderilmesi talimatını verdi, bakanlıkta bu talimatı hemen uygulamaya başladı. 2009'da Öcalan’ın yanına; PKK’dan hükümlü Bayram Kaymaz, Cumali Karsu, Şeyhmuz Poyraz, Hasbi Aydemir ve TİKKO davasından hükümlü Hakkı Alkan gönderilmişti. Adalet Bakanlığı bu isimleri İmralı'dan alrak İmralı adasına ömür boyu hapse mahkum 3’ü kadın 8 hükümlü gönderilecek ancak daha isimler netleşmedi.
 
Bebek katilinin yine tek kişilik koğuşta kalacağı, Öcalan'ın sadece havalandır saatlerinde o mahkumlarla görüşebileceği öğrenildi! (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com