AKP Kadın Kolları Başkanı İsyan Etti

AKP Kadın Kolları Başkanı İsyan Etti
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Keşir evliyken sevgili edinen muhafazakar erkekleri adeta topa tuttu...

Muhafazakar kesimin aşk hayatı her zaman çok konuşulan, çok tartışılan bir konu oldu. Muhafazakar erkeklerin ikinci eş almaları ya da sevgili edinmeleri eleştirilirken, bu duruma en sert tepki yine muhafazakar kesiminin kadınlarından geliyor. AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Keşir bugün rotahaber.com sitesindeki yazısında bu konuyu ele aldı. Keşir evliyken sevgili edinen muhafazakar erkekleri adeta topa tuttu.

"Erkekler değişim ve gelişimi tüm cazibesiyle yaşarken, kadınların, altın günlerinde ve "hanım lokallerinde" çok fazla tekâmül etme şansları yoktu" diyen Ayşe Keşir, muhafazakar erkeklerin "aşk"ın arkasına sığındığını yazmış.

Keşir yazısında erkeklerin sığındıkları bahaneyi şöyle anlatıyor: “Ben Aşık oldum.” Üstelik “Karım beklentilerimin farkında değildi” diyerek, utanmadan, karısına iftira ederek, tüm sorumluluğu da onun üzerine atıveriyorlar. Aşk adamı yüceltir, küçültmez. Ama bizim mahallede sözde âşıklar hep yerlerde sürünüyor ne yazık ki…

Muhafazakar erkeklerin genelde başı açık, bakımlı kadınlara aşık olduklarını söyleyen Keşir bu durumu bir benzetmeyle ifade etmiş: Eşi başörtülü olan erkeklerin, başı açık, bakımlı(!) sekreterlerine âşık(!) oluvermeleri, ne büyük bir tesadüftür? Nasıl oluyor da, muhafazakâr mahallenin şaşkın Eros'u, okunu hep başı açık, bakımlı(!), genç kadınlara atıyor?

Eros bu mahalleye gelince, başörtülü, çarşaflı kadınlara karşı bir çeşit psişik körlük yaşıyor, onları yok sayıyor olacak ki, dindar erkeklerin hayatlarına giren ikinci kadın hep şehirli, başı açık, bakımlı(!) ve genç oluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com