AKP Körüklüyor

AKP Körüklüyor
Erdoğan yine medya, işadamları ve muhalefeti suçladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Muhalefet, medya, bazı işadamları sandığı gölgelemek için çok çirkin girişim başlattılar. Önce Gezi dediler, 17 Aralık darbe girişimini başlattılar. Şimdi de sokakları tahrik ederek, terörize ederek sonuç almaya çalışıyorlar. Medya sorumsuzca yayın yapıyor.

İşadamları çıkıyor, sokakları karıştırmak için ahlaksızca tahrikler yapıyor ” dedi. Tevfik Sırrı Gür Stadı yanında düzenlenen mitingde halka hitap eden Erdoğan, Berkin Elvan’ın cenazesinden sonra polisin sert müdahalesi nedeniyle çıkan olaylarla ilgili muhalefet, medya ve iş dünyasını suçladı. Erdoğan, “AKP gençliği sokaklarda değil, bugüne kadar olmadı, bundan sonra da olmayacak. AKP gençliğinin elinde molotof yok, taş yok, sopa yok. AKP gençliğinin elinde tablet bilgisayar var, kalem var, kitap var, farkımız bu” dedi. Gezi Direnişi ve 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile kendilerine darbe yapılmak istendiğini ileri süren Erdoğan, “Önce Gezi dediler, başarılı olamadılar. Ardından 17 Aralık darbe girişimini başlattılar başarılı olamadılar. Şimdi de sokakları tahrik ederek, sokakları terörize ederek sonuç almaya çalışıyorlar. Medya, günlerdir sokakları ateşe vermek için sorumsuzca yayın yapıyor. İşadamları çıkıyor, sokakları karıştırmak için ahlaksızca tahrikler yapıyor. Siyasetçiler çıkıyor, seçime sadece 17 gün kala sokakları karıştırmaya çalışıyor. Filistinli bir tek çocuk için gözyaşı dökmeyen, Mavi Marmara şehitlerine terörist gözüyle bakan, Mısır için Suriye için yüreği yanmayan Pensilvanya’daki zat, ta oradan sokakları karıştırma çağrısı yapıyor” diye konuştu. Hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddialarıyla ilgili konuşan Erdoğan, “Güya bizler milyarları götürmüşüz. İsviçre’de benim 13 tane hesabım varmış. Ey Kılıçdaroğlu, sende zerre kadar şahsiyet varsa, karakter varsa, cibiliyetin düzgünse o zaman diyorum ki o hesaplar nerede? O hesapları bul çıkar, getir. O parayı beraber tahsil edelim, sana bu paraları ben vereceğim, tamamını vereceğim” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun illegal askerleri!

Giresun’da konuşan AKP Grup Başkanvekili Nurettin Canikli de Bervin Elvan’ı anmazken Okmeydanı’nda silahlı saldırıda öldürülen AKP Alucra Belediyesi başkan adayı Asım Kaymakçı’nın yeğeni Burakcan Karamanoğlu’nun ve Tunceli’de bir polisin şehit olmasıyla ilgili CHP’yi suçladı. Canikli şunları söyledi: “Bir polisimiz bu vandallar tarafından şehit edildi. İstanbul Okmeydanı’nda bir fidanımız, Alucralı bir kardeşimiz Burak Can Karamanoğlu yine bu vandallar tarafından katledildi. Ana muhalefet partisinin genel başkanı da, onun milletvekilleri de sokakları terörize eden bu örgütlerin her zaman destekçisi oldu. Kardeşimizi, fidanımızı katleden de Kılıçdaroğlu’nun destek verdiği bu illegal örgütler. Bütün milletimizin bunu bilmesi gerekir. Kılıçdaroğlu’nun illegal askerleri tarafından katledildi bu kardeşimiz, bu vatan evladımız. Ciğerimiz yanıyor.” (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com