AKP Melih Gökçek'in biletini kesti!

AKP Melih Gökçek'in biletini kesti!
AKP-Cemaat savaşı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i koltuğundan ediyor...
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in AKP-Cemaat savaşında tarafsız kalması AKP Merkez Yürütme Kurulu üyelerini, Bakanları ve Melih Gökçek'i başından beri istemeyen AKP'li vekilleri harekete geçirdi. AKP'de Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek'in olmaması için kulis çalışmları yapıldığı iddia edildi. 
 
ERDOĞAN'A RAPOR!
 
Melih Gökçek'i istemeyen AKP'li vekillerin AKP'nin üst düzey yöneticilerine ve Başbakan Erdoğan'a  “Melih Gökçek bizden yana tavır almıyor” şeklinde şikayette bulundukları belirtildi. Kimi isimlerin, Gökçek’in yerine Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın aday gösterilmesi için yoğun kulis faaliyeti yürüttükleri kaydediliyor. Kulislerde, adaylık teklifinin götürüldüğü Babacan’ın, ikna edilmeye çalışıldığı ancak teklife sıcak bakmadığı dile getiriliyor. 
 
CHP'NİN OYLARI ARTIYOR
 
Kulislerde, Melih Gökçek’in oy oranının düştüğü ve Ankara’yı kazanamama durumunun belirdiği de kaydediliyor. Zira CHP’nin Ankara Büyükşehir adayı Mansur Yavaş’ın, Gökçek ile arasındaki oy farkını kapattığı ifade ediliyor. Gökçek’in adaylığı bırakmasının yollarına bakıldığı ifade ediliyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com