AKP Merkez İlçe Danışma toplantısı yapıldı

AKP Merkez İlçe Danışma toplantısı yapıldı
AKP Merkez İlçe Danışma Toplantısı 24 Ekim Pazar günü Belediye Kültür Sarayı'nda geçekleştirildi.

AKP Merkez İlçe Danışma Toplantısı 24 Ekim Pazar günü Belediye Kültür Sarayı'nda geçekleştirildi. Toplantıda konuşam AKP Küthahya Merkez İlçe Başkanı Abdullah Atasever, AKP Teşkilatı olarak bu tür toplantıları sık sık yapmaya gayret ettiklerini söyledi.
Yoğun bir katılımla gerçkeleşen toplantıya; AKP Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Belediye Başkanı Mustafa İça, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Nazlı, AKP Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı ile çok sayıda partili katıldı.
Toplantıda yapılan konuşmlarda ise AKP'nin 8 yıllık İktidarı dönemine Türkiye ve Kütahya için yapmış olduğu faaliyetlere geniş anlamda yer veildi.
Merkez İlçe Başkanı Abdullah Atasever, AKP Kütahya Teşkilatı olarak halkla sürekli iç içe olduklarını, halkın sorunlarını dinlediklerini belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Biz halkın sorunlarını dinlemek ve çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ama yaptığımız hizmetlerin daha iyi bir şeklide halka ulaşması için disiplinli ve düzenli bir şekilde çalışmlarımaıza devam edeceğiz.' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com