AKP MKYK üyesi çıldırdı:Penguenler darbe yapacak!

AKP MKYK üyesi çıldırdı:Penguenler darbe yapacak!
AKP MKYK üyesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim görevlisi Mazhar Bağlı öyle bir iddia ortaya attıki... Kendi partilileri bile gülecektir.
AKP MKYK üyesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim görevlisi Mazhar Bağlı attığı twitlerler şok iddialarda bulundu. Gezi Parkı eylemleri olduğu sıralarda Türk Basın tarihine kara bir leke olarak yerini alacak Türk kanallarının  o saatlerde yayınladıkları belgesel ve programlar ‘sivil darbe' için yapılmış.
 
AKP MKYK üyesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim görevlisi Mazhar Bağlı Gezi Parkı eylemleri olduğu zaman diliminde yayınlanan “penguen belgeseli, türkü ve yemek programları” yayınlayarak sosyal medyaya pas verdiğini söyledi. Bağlı Gezi Parkı eyleriyle ilgili sosyolojik çalışma yaptığını belirterek bu tür programların “lobiye” hizmet ettiğini ve medyanında “sivil darbeye ortaklık' ettiğini savundu.
 
İşte AKP’li Mazhar Bağlı’nın o tweetleri:
 
"Penguen" belgeseli esas olarak haberdar etme işinin sosyal medyaya ihale edilip manipülatif bir şekilde yaygınlaşması için yayınlanmıştı.
 
Penguen belgeseli yayınlayarak "sahih bilgilerin" aktarılmasını engelleyerek işi kızıştıran medya da sivil darbe girişimine ortak olmuştur. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com