AKP parayla Erdoğan'a destekçi arıyor!

AKP parayla Erdoğan'a destekçi arıyor!
AKP reklamda sınır tanımıyor... Erdoğan için Facebook reklamı...
AKP daha önce de başta İETT otobüslerinin iç kısımındaki reklam alanları olmak üzere İETT otobüslerinin arkasını da reklam alanı gibi kullanmıştı. Her seçim döneminde olduğu gibi İBB'ye ait bilbordlar da AKP'nin Kazlıçeşme miting zamanında AKP ve Erdoğan reklamlarıyla doldurulmuştu. Hatta bazı haber sitelerinin banner alanlarını alarak reklama başvuran AKP şimdi de Erdoğan'ın reklamını Facebook'tan yapmaya başladı.
 
'Türkiye Başbakanın Yanında' adında açılan Facebook sayfası için yine Facebook'a reklam verildi. Facebook'a girildiği zaman sağ tarafta yer alan sponsorlu bölümde 'başbakanın yanındayız' başlığıyla verilen reklamda 'başbakana destek için hemen alttaki beğen butonuna tıkla' şeklinde bir yazı yer aldı. Aynı sayfanın, twitter hesabı açarak da Erdoğan reklamı yaptığı öğrenildi.
 
Sayfanın kapak fotografı kısmında ise 'Bütün dünya anladı sen hala anlamadın mı...!' yazarak M. Ali Alabora'nın gezi eylemleriyle ilgili attığı twite gönderme yapıldı. CHP'yi Gezi Parkı olaylarında halkı kışkırtmakla suçlayan AKP'nin kendisinin sahte hesaplar alarak CHP adına twit attığı Taraf Gazetesi muhabiri Mehmet Baransu tarafından ortaya konmuştu.
 
AKP'nin bu reklamlarla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sarsılan otoritesini güçlendirmeyi amaçladığı söylemleri sosyal medyada dile getirildi. (BCE)
 
İşte o reklamlar:


 
 
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com