AKP TEMAYÜLDE İNSANLARLA DALGA GEÇTİ

AKP TEMAYÜLDE İNSANLARLA DALGA GEÇTİ
CHP ADAYI HAN, “AK PARTİNİN BİNLERCE İNSANI KALDIRIP KÜTAHYA'YA TOPLAYARAK YAPTIĞI TEMAYÜL YOKLAMASINDA İLK 10'A GİREN HİÇ KİMSE LİSTEDE YOK. İNSANLARLA DALGA GEÇİLDİ” DEDİ.

CHP ADAYI HAN, “AK PARTİNİN BİNLERCE İNSANI KALDIRIP KÜTAHYA'YA TOPLAYARAK YAPTIĞI TEMAYÜL YOKLAMASINDA İLK 10'A GİREN HİÇ KİMSE LİSTEDE YOK. İNSANLARLA DALGA GEÇİLDİ” DEDİ.
CHP Kütahya milletvekili adayı Şeref Han, Kütahya'nın Hisarcık ilçesini ziyaretinde ilginç açıklamalarda bulundu.
Şeref Han, seçim çalışmaları çerçevesinde diğer adaylar Faruk Behram Soydan ve Ruhsen Kumdalı ile birlikte Hisarcık ilçesinde kaymakamlık, belediye başkanlığı, AK Parti İlçe Başkanlığı iş yerlerini ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, 'Bizim diğer parti adaylarından bir farkımız var. Bizi Kütahyalı seçti. Listenin tamamını Kütahyalılar belirledi. Listeye girebilmiş arkadaşlarımızla buradayız. Bizler 4 yıl sonra tekrar milletvekili olmak istiyorsak, gönlünü yapmak istediğimiz insanlar Hisarcık'lılar halk yani, onların gözüne girmek zorundayız. Diğer partili arkadaşlarımızın milletle işi yok. Onlar genel başkanlarının gözüne girmek zorunda. Binlerce insanı kaldırıp Kütahya'ya topladılar ondan sonra yaptıkları temayül yoklamasında ilk 10'a giren hiç kimse listede yok. İnsanlarla dalga geçildi. Benim şöyle bir avantajım var. Nasip olursa Ankara'ya gideceğim. İktidara geçen dönem 6, bu dönem 5 milletvekili verdik. Bizim kabahatimiz ne? Türkiye'nin her tarafında gıda maddesi dağıtılıyor. Kömür dağıtılıyor. Tamam, burada da dağıtılıyor. Peki, Kütahya'da beyaz eşya dağıtılıyor mu? Hiç duydunuz mu? Tunceli'de dağıtıyor. Niye? Onun oyunu alamamış. Burada niye dağıtmıyor? Cepte keklik diyor. Şimdi hiç kusura bakma diyecek. Hisarcık'lı ben cepte keklik değilim diyecek. Hisarcık'lı kusura bakma şapkamı koysam seçilirim mantığına ben şapkaya oy vermem diyecek. Bu çok önemli bir şey. Halk kendi vekilini seçecek. Nasip olur bizler milletvekili olursak, Ankara'da iki tane ev tutacağım' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com