AKP ve MHP'liler yumruk yumruğa kavga etti!

AKP ve MHP'liler yumruk yumruğa kavga etti!
Kayseri İl Genel Meclisi'nde AKP'li ve MHP'li üyeler yumruklaştı.

Bir kum ocağının süre uzatımına dair maddenin görüşülmesinin ardından çıkışta meydana gelen kavgada, MHP Grup Başkan Vekili Halit Demir, AKP'li üye Mehmet Akif Başer'i yumrukladı. Kavga büyümeden önlenirken, görüşülen madde ise oy çokluğu ile reddedildi.

İl Genel Meclisi'nde kum ocağı gerginliği yaşandı. Kilciler Grubu'na ait kum ocağının işletme ruhsatının 5 yıl uzatılmasının görüşüldüğü madde ile ilgili AKP'li üyeler ile MHP'li üyeler arasında tartışma çıktı. MHP Grup Başkanvekili Halit Demir'in konuşmasında, meclisi 'kukla' ve 'maşa' olarak kullanmaya çalışanların olduğunu iddia etmesi, AKPli meclis üyelerini kızdırdı.

Tartışmaların ardından meclis, Plan Bütçe Komisyonu süre uzatımı kararını oy çokluğu ile redetti. Toplantıya ara verilmesinin ardından İl Genel Meclisi salonunda AKP'li üyeler ile MHP'li üyeler arasında tartışmalar devam etti. MHP'li meclis üyesi Halit Demir, kendisini iten AKP'li üye Mehmet Akif Başer'e yumruk attı. Kavga, diğer üyelerinin araya girmesiyle son buldu.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com