AKP'de bir istifa daha

AKP'de bir istifa daha
AKP'de istifalar devam ediyor.Haber bu sefer AKP Bornova İlçesi teşkilatından geldi. Serdar Altınkılıç ve Murat Aydın meclis üyesi aday listelerinde parti teşkilatının yok sayıldığını öne sürerek istifa etti.

AKP Bornova'da iki dönem Teşkilat Başkanlığı yaptığını belirten Altınkılıç, "Bu partide kurucu gençlik kolları üyesi olarak yer aldım. Medya ve tanıtım, teşkilat başkanlığı görevinde bulundum. Meclis üyesi aday listelerinde teşkilatımız yok sayıldı.

Fikirlerimiz alınmadı. Demokratik hakkımı kullanarak istifa ettim. AKP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, 'ilçesinde oturmayan hiçbir meclis üyesini listelerde yer almayacak' diyerek söz verdi. Bugün görülen tablo bunun böyle olmadığı açıkça ortaya çıkmıştır" dedi.

AKP'DE TOPLU İSTİFA!

"AKP İzmir İl Başkanlığı bu seçimi CHP 'ye satmıştır" diyen Altınkılıç, "Çünkü rant birlikteliği içerisindeler. Listeleri 2-3 kişiyle birlikte teşkilatları dikkate almadan tamamen kendilerine yakın isimlerden oluşturdular.

Teşkilata emek harcayan gecesini gündüzü katan hiçbir arkadaşımın fikri alınmadı. Partimden ve görevimden istifa ettim. Biz Bornova'da bir meşaleyi yaktık. Sessiz çoğunluğun sesi olarak istifa ettik. DP çatısı altında siyasete devam edeceğiz. Bundan sonra olacaklardan il başkanlığı sorumludur" dedi.(mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com