AKP'de dekolte çatlağı

AKP'de dekolte çatlağı
AKP'li İdris Bal'dan dekolte yorumu: "Giyimlere değil..."

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Beyaz TV'de katıldığı programında sarf ettiği, "Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” şeklindeki sözlerine ilişkin Twitter adresinden açıklama yaptı.

Bu açıklamaların ardından tüm gözler ATV'deki Veliaht programının sunucu Gözde Kansu'ya çevrildi. Keza Gözde Kansu'nun işine yapımcı şirket tarafından son verildi.

GİYİMLERE DEĞİL, FİKİRLERE BAK

AKP Kütahya Milletvekili İdris Bal, insanların birbirlerini giyim - kuşam ve şekilleriyle değil, fikirleri, beyinleri ve insanlığı ile kabul etmesi gerektiğini belirterek, “Bu toplumsal kanser ancak bu şekilde son bulur” dedi.

AKP'li Bal, Twitter hesabından yaptığı değerlendirmede, “Karşılıklı anlayış dünyayı cennete çevirir. Fertler ortak paydalarda buluşmalı. Kucaklayıcı bir vizyon hep kazandırır. Ülkede gençliğin ortaya koyacağı çalışmalar önemli fay hatları kıracaktır. Üniversiteler insan üreten fabrikalar olmalı. Kadın hakları konusu bu ülkede çağ atlatıcı bir çözüm ortaya konulması gereken bir konu. Mesele bir bakış açısı ve algı yanılgısıdır. İnsanların birbirlerini giyim-kuşam ve şekilleriyle değil fikirleri, beyinleri ve insanlığı ile kabul etmesi gerek. Bu toplumsal kanser ancak bu şekilde son bulur. Aksi halde virüs önlenemez boyutlara ulaşır” dedi.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com