AKP'de Protokol Değişti!

AKP'de Protokol Değişti!
Ahmet Uzer'in karşılama sırasında en öne geçmesi, kentte yerel basına da konu oldu. Protokol listesine göre AKHİl Başkanı Uzer'in 32. sırada yer alması gerekiyordu...

 Memleketi Gaziantep'e iki günlüğüne gelen Bakan Şahin, Gaziantep Valiliği ile Şehitkamil ve Şahinbey Belediyesi'ni ziyaret etti. Ancak, Bakan Şahin'in ilk durağı olan valilikte otomobilinden indikten sonra kendisiyle tokalaşan Vali Süleyman Kamçı'dan sonra bekleyenlerle de tokalaşmak için oluşan kuyruğa yöneldi.

Bu sırada, protokol sıralamasında iktidar partisinin temsilcisi sıfatıyla 32'nci sırada bulunması gereken AKP Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, ilk sırada yer alıp Bakan Şahin ile tokalaştı. Uzer'in solunda ise sırasıyla AKP'li Gaziantep milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Halil Mazıcıoğlu ile vali yardımcıları, ve kaymakamlar yer aldı. İl Başkanı Uzer Vali Süleyman Kamçı'nın makamında da Bakan Şahin'in yanında oturmayı tercih etti.

AKPi İl Başkanı Ahmet Uzer'in protokolde en önde yer alması kentte günün konusu olunca, bazı yerel gazetelerde konuyu manşetlerine taşıdı ve eleştirdi. Ahmet Uzer, geçen yıllarda da Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında en ön sırada oturmuş, "Ben eski milletvekiliyim" diye açıklama yapmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com