AKP’de ‘taciz’ istifası!

AKP’de ‘taciz’ istifası!
AKP Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, hakkındaki taciz suçlamaları nedeniyle görevinden istifa etti. Demirbağ iddiaları ‘iftira kampanyası’ olarak değerlendirdi.

2011 yılından bu yana AKP Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevini yürüten Demirbağ, bir öğretmeni telefonla taciz ettiği iddiaları nedeniyle dün akşam “2,5 yıldır yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum” açıklamasında bulunarak istifa etti.

Çerkezköy Haber gazetesinden Faik Onur Kaya’nın haberine göre, son zamanlarda şahsına yönelik sistematik bir saldırı olduğunu öne süren Alaettin Demirbağ, bahse konu öğretmenin bir beldede okul müdürlüğüne atanmasıyla ya da görevden alınmasıyla uzaktan yakından alakasının olmadığını ifade etti.

Atamayla ilgili, değil kendisinin Milli Eğitim Bakanı’nın dahi etkisinin olamayacağını söyleyen Alaettin Demirbağ, “Bahse konu öğretmenin Bölge İdare Mahkemesi’ne göreve iadesi konusunda müracaat ettiğini duydum. Fakat şahsımla alakalı herhangi bir şikayette bulunup bulunmadığından haberim yok” dedi.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com