AKP'den 500 istifa birden

AKP'den 500 istifa birden
AKP'de yaprak dökümü devam ediyor.Partiden Avcılar Belediye Başkan Aday Adayı olan mali müşavir Muhammed Karabağ karşılaştığı tuhaf uygulamalar nedeniyle 500 kişi ile partiden istifa ettiler.

AKP'den istifa etmek zorunda kalan Muhammed Karabağ partiden istifa etme nedenini şöyle anlattı...

Aday Adaylığı sürecinde yaşadığı bir takım olayların kendisini hayal kırıklığına uğrattığını belirten Karabağ, "Sonucu baştan belli edilmiş, kararları önceden alınmış bir yarışa bizleri soktular" diyerek, partisine olan inancını ve güvenini yitirdiğini söyledi. Bu şartlar altında yarar sağlayamayacağına dikkat çeken Karabağ, ayrılmanın en doğru seçenek olduğunu söyledi. Karabağ, kendisiyle birlikte istifa eden parti üyelerinin imzaladığı çok sayıda dilekçeyi de basınla paylaştı.

"HER ŞEY ADAY ADAYI OLUNCA BAŞLADI"

2014 yerel seçimlerinde partimizin bayrağını Avcılar'da dalgalandırabilmek için hizmet edebilmek için hepinizin bildiği üzere Belediye Başkalığına aday adaylığımı koydum. İşte her şey bu süreçte başladı, dosyalarımız ilçe başkanı tarafından alınmadı, basına fotoğraf çekimine ambargo koyulmaya çalışıldı, san ki bizler başka partilerin mensuplarıymışız gibi davranıldı, bunların birçoğuna sizlerde şahit oldunuz.

"SELAMIMIZI BİLE ALMADILAR"

İlçe teşkilatı ile aramıza mesafeler konuldu, yeri geldi selamımızı bile almadılar, bizleri görmezden geldiler. Almış olduğumuz terbiye doğrultusunda partimiz zarar görmesin diyerek bizlerde yapılan haksız uygulamaları görmezden geldik. Yine hepinizin bildiği üzere gecemizi gündüzümüze katarak sıkmadık el, almadık gönül, girmediğimiz sokak, çalmadık kapı, uğramadığımız STK, kalmadı. Son güne kadar dur durak bilmeden partimizin bir neferi olarak canımızı, malımızı esirgemeden çalıştık, aday adaylığı sürecini alnımızın akı ile tamamladığımıza inanıyorum.

"SONUÇ 2 YIL ÖNCEDEN PLANLANMIŞ"

Diğer ilçelerimizdeki uygulamaları görünce tamamen hayal kırıklığına uğradık. Almış oldukları bütün kararları İl Başkanlığımızın uygulamasıdır diyerek bizleri bastırdılar ama biz gördük ki bu uygulamalar sadece Avcılara özelmiş.

Daha da enteresanı sonucu baştan belli edilmiş, kararları önceden alınmış bir yarışa bizleri soktular, gerçi son 2 yıldır hep söyleniyordu dile getiriliyordu ama bizler partimize inanan kişiler olarak bunu önemsemiyorduk, böyle bir şey olamaz, olmaz diyorduk. Böylesine büyük bir ailede 2 yıl önceden kararlar alınamaz diye düşünüyorduk zaten aksini düşünseydik aday adayı da olmazdık. Ama gördük ki bütün söylentiler ne yazık ki doğruymuş.(MCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com