AKP'den CHP'ye büyük katılım!

AKP'den CHP'ye büyük katılım!
'Erdoğan yoksullardan nefret ediyor'
İzmir'de AKP'li 980 kişi CHP'ye katıldı. Büyük bir toplantı ile yeni CHP'lilere rozet takıldı. Törene CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Polat Manduz, CHP Konak İlçe Başkanı Sinan Karamustafaoğlu, PM üyesi Saniye Işık, Buca İlçe Başkanı Bektaş Gül, CHP İzmir il ve ilçe yöneticileri katıldı.
 
CHP'li annenin kucağındaki 14 aylık bebeği seven Gürsel Tekin, annenin çocuğa CHP rozeti takmasını istemesi üzerine 'Onun için siyaset daha erken' dedi.
 
Törende bir konuşma yapan Tekin, Erdoğan'ın 'Kentsel Dönüşüm Projesiyle' fakirleri köylerine göndereceğini ifade ederek  "Parası olan kent merkezinde kalacak parası olmayan ya köyüne gidecek ya da kentin çeperlerine gidecek" dedi.
 
ERDOĞAN FAKİRLERDEN NEFRET EDİYOR!
 
Erdoğan'ın gecekondulardan yalılara geçtiğini söyleyen Tekin Londra'ya vize uygulandığını öne sürerek İstanbul'a vize isteyen Başbakan'a "Sen yoksullardan nefret ediyorsun. Yoksullardan nefret etme. Yoksullara değil yoksulluğa karşı savaş aç. Yoksulluğu yok edeceğiz diye iktidara geldin, şimdi Anadolu'da işsiz bırakılan insanların ekmek bulma umuduyla gelmek istedikleri İstanbul'a girişi vizeyle engellemeye çalışıyorsun. Nedir bu yoksullara olan nefretin? Bu otoriter yapının önüne geçeceğiz sivil ve örgütlü toplumu yakalayacağız. Bir düzen vaadediyoruz. CHP hepinizin güvencesi olacak. " dedi. 
 
ZAM, ZULÜM, ZİNDAN
 
CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, partisinin yüzde 45’lere yükseldiğini öne sürerek,"1970’lı yıllarda ilçe başkanlığına partililer dışında bir yabancı geldiği zaman onu baş köşeye oturturduk ve ona süt ikram ederdik. 1970’li yıllarda CHP yüzde 70’lere öyle ulaştı. Bugün de CHP’nin çalışma tarzı Türkiye’yi kucaklayan tavrı yüzde 45’lere gittiğimizi gösteriyor. Bu iktidarın müjdesidir. Bu Hükümet. 3Y ile iktidar oldu, Yoksulluk, yolsuzluk, yasaklarla mücadele edeceklerini söylediler ama onları 3 Z’ye dönüştürdüler. Zam, zulüm ve zindan" dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com