AKP'den 'faili meçhul' tehdidi!

AKP'den 'faili meçhul' tehdidi!
Başbakanlık Müşaviri Hamdi Kılıç, 'kör husumet uğruna milletine düşmanlık edenlerin safına katılanlara devletin ürpertici reflekslerini' hatırlattı!

AKP ile Cemaat arasında yaşanılan savaşlarda tehditler havada uçuşuyor.

Başbakanlık Müşaviri Hamdi Kılıç, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla tehditlerini sıraladı.

AKP ile Fetullah Gülen Cemaati arasındaki kavgayı işaret eden Kılıç “tarih boyunca aldığı tüm yaralara rağmen devlet geleneğinin devam ettiğini” söyledi.

Kılıç, “Benden hatırlatması” diyerek “Devlet geleneğimizin kendini korumak için geliştirdiği reflekslerin bir kısmı epeyce ürpertici ifadesini kullandı.   


 
Hamdi Kılıç’ın Twitter hesabından konuya ilişkin olarak yazdığı tweetler sırasıyla şöyle:

‘’-Kör bir husumet uğruna, kendi ülkesine ve milletine düşmanlık etmekten çekinmeyenler safına katılanlar var galiba. Yazık!

-Aldığı tüm yaralara rağmen bu ülkede devlet geleneği diye bir şey hala var. Bunun ne olduğunu anlamak için biraz tarih okumak yeter.

-Devlet geleneğimizin kendini korumak için tarih boyunca geliştirdiği reflekslerin bir kısmı epeyce ürpertici, benden hatırlatması

-Allah Allah! Kendini devlet geleneğine karşı tehdit olarak gören ne kadar çok kişi varmış. Şaşırdım.

-Biraz tarih okuyun dedik, birileri meseleye Cüneyt Arkın filmi seviyesinde bodoslama daldı. Kusmayın, önce okuyun.

-En temel bilgi kaynağı wikipedia olanlarla ancak buraya kadar... O zaman mecburen Yunus'a sözü bırakacağız. Ben gelmedim dava (kavga) için…’’

Bir Başbakanlık Müşaviri’nin Başbakan’dan habersiz böyle bir açıklama yapmaya cesaret edemeyeceği de ayrıca üstünde durulması gereken önemli bir durum.

Türkiye’nin faili meşhul cinayetlerden bir dönem çok çekmesi ve ülkenin karanlığa hapsedilmesi ve kazananın olmaması kimseye ders olmamış anlaşılan.(LAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com