AKP'den muhalif belediye başkanlarına şok!

AKP'den muhalif belediye başkanlarına şok!
AKP yerel yönetimlerde kendi partisinden olmayan belediye başkanlarına psikolojik baskı yapıyor!
AKP yerel yönetimlerde kendi partisinden olmayan belediye başkanlarına psikolojik baskı yapıyor! AKP kendi partisinden olmayan belediye başkanlarını mercek altına aldı. Bu belediye başkanlarına öncelikle "Bizim partimizden değilsin, hizmetler aksar, gelmez..." politikası uygulanıyor.  Bunun en yakın örneğini Yalova’nın ilçelerinden Çiftlikköy’ün AKP İlçe Başkanı Süleyman Çelebi, Çiftlikköy’e yatırım ve hizmetlerin gelmesi için Belediyenin AKP belediyesi olması gerektiğini söyleyerek gözler önüne sermişti. 
 
MUHALİF BELEDİYE BAŞKANLARININ YAKINLARININ ÖNÜ KESİLİYOR!
 
AKP'nin ikinci ve en can alıcı yöntemlerinden biri de  kendi partisinden olmayan belediye başkanlarının kamuda çalışmak isteyen yakınlarının önünün kesilmesi. Kamuda çalışmak isteyen aday bütün şartları sağlasa bile işe alınmıyor, yada ihale verilmiyor... Bu da muhalif belediye başkanlarını kara kara düşündürüyor.
 
MEDYAYLA PSİKOLOJİK BASKI!
 
AKP'nin 3. baskısı ise medya. AKP medya ısmarlama haber yaptırarak psikolojik baskı kuruyor. AKP bu taktiği daha çok her kesim tarafından sevilen, takdir edilen, popüler belediye başkanlarında uyguluyor. Çıkan haberlerde 'AKP'nin politikalarına destek veriyor' havası veriliyor yada 'AKP'ye geçti-geçecek' ifadeleri yer alıyor. Bunun örnekleri yandaş medyada her gün yer alıyor. (BCO)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com