AKP'li bakan fena çuvalladı!

AKP'li bakan fena çuvalladı!
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek bu sabah saatlerinde büyük bir gafa imza attı.
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek "sevgili öğrenciler yeni eğitim öğretim yılınız kutlu olsun. Allah zihin açıklığı versin, biz sizi seviyor ve size güveniyoruz" şeklinde twit attı. Bakan'ın bir takipçisi de  'Berkin Elvan'ı uyandırır mısınız? Okula geç kalacak' diye yazdı.
 
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek büyük bir gafa imza atarak "Eminim Berkin Elvan artık uyanmıştır:-) güzel bir eğitim yılı ve başarılar diliyorum. Bahtı açık olsun..." yazdı. Oysa 14 yaşındaki Gezi Parkı olayları sırasında İstanbul Okmeydanı'nda gaz bombası fişeğiyle yaralanmıştı ve hala komada yatıyor.
 
Bakan'ın bu cevabı yoğun tepki alırken Mehmet Şimşek attığı twitleri kısa süre sonra sildi. Bakan daha sonra yine twitter'dan şu açıklamayı yaptı:
 
"Sevgili Dostlar, Öncelikle sağlığı nedeniyle üzüldüğüm Berkin Elvan'a Allah'tan şifa diliyorum. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur. Bir an Berkin Elvan'ı okula gitmek istemeyen bir öğrenci olarak algıladım.Sonra gercegi hatirlayinca hemen sildim. Yazma şeklime bakıldığında bu konudaki iyi niyetim anlaşılır. Asla kötüniyet soz konusu olmamıştır ve olamaz.. Tekrar şifalar diliyorum" (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com