AKP'li bakana memleketinde şok!

AKP'li bakana memleketinde şok!
AKP'li bakana memleketinde taraftar şoku: taraftar yeni stadyum temel atma törenine gitmedi!
Memleketi Samsun'da izlenimlerine devam eden Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'a yapılacak yeni stadyumun temelini attı. Törene hiçbir Samsunspor taraftar grubunun katılmaması dikkat çekerken Kılıç da bu duruma sitem etti.
 
Kılıç "Bugün çok önceden ilan edilen bir temel atma merasimi gerçekleştiriyoruz, taraftar dernekleri aramızda yok. Muhtemelen futbol sezonuna ara verildi, taraftar da da sezona ara verdi. Ama bu sistemimi kendileriyle paylaşıyorum. Stadyumundan tribünlerine varıncaya kadar, futbolcusundan tesislerine varıncaya kadar canla başla Samsunspor'a sahip çıkan bu anlayışı bugün burada bulunarak desteklemeleri, takdir etmeleri gerekirdi. Hani o çok stadyum isteyen taraftar gruplarımız nerede? Hani o stadyum için yanıp tutuşan taraftar camiası nerede? Onları bugün göremiyoruz tatil. Pazar günü olmasına rağmen onları burada görmüyor olmanın sistemini bu vesile ile kendilerine iletmiş oluyorum."
 
Samsunsporlu taraftar gruplarının Kılıç'ın Samsunspor'a destek olmadıklarını düşündükleri için törene katılmadıkları öğrenildi. Stadyumun şehir merkezinden uzak bir alana taşınarak Samsunspor'un bitirilmeye çalışıldığı iddia edildi. Samsunsporlu taraftar grupları törene gitmeyerek Suat Kılıç'ı protesto etti. (BCE)
 
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com