AKP'li bakanların çocukları Meclis'i karıştırdı!

AKP'li bakanların çocukları Meclis'i karıştırdı!
CHP'li vekil Gezi Parkı Eylemlerinde hayatlarını kaybedenlerle, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alınan AKP'li bakan çocuklarının farkını böyle ortaya koydu.
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam'ın 'Gezi'nin Çocukları - Bakanların çocukları' yazan fotoğraflı bir döviz kaldırması gerginliğe neden oldu.
 
Meclis Başkanı Cemil Çiçek ‘Burası pankart açma yeri değildir’ diyerek Meclis idare amiri Ömer Faruk Öz’ü göreve çağırdı. Öz, Çam’ı dışarı çıkması için sözlü olarak ikna etmeye çalışırken, bu sırada AKP sıralarından protesto sesleri yükseldi.
 
Dövizi indirmemekte ısrar eden CHP'li Çam’a  Meclis idare amiri Öz, kolundan tutarak müdahale etti. Bu sırada CHP’li vekiller Öz’e müdahale etmemesini söyleyerek kendileri CHP İzmir Milletvekili Musa Çam'ı dışarı çıkarmak istedi. Bu sırada Meclis idare amiri Ömer Faruk Öz ile CHP’liler arasında arbede yaşandı. Öz, bir milletvekilinin sandayesine çıkarak CHP’li vekillere müdahale etmeye çalıştı. Bu sırada partilerin grup başkanvekilleri olay yerine gelerek Öz’ü dışarı çıkardılar. Çam’ı da sakinleştirerek yerine oturttular. (BCE) 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com