AKP’li Bakırcı ölümden döndü

AKP’li Bakırcı ölümden döndü
Yamaç paraşütü yapmaya çalışan AKP'li Rize Belediye Başkanı Bakırcı yamaçtan yuvarlandı.

Rize Belediye Başkanı AKP’li Halil Bakırcı, eğitmeniyle birlikte yamaç paraşütüyle havalanmaya çalışırken yaklaşık 3-4 metrelik yamaçtan çay tarlasına yuvarlandı. Kazada hafif yaralanan Başkan Bakırcı ve eğitmen, kontrol amacıyla hastaneye götürüldü.

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, bölgede yamaç paraşütünü yaygınlaştırmak amacıyla Belediye bünyesinde kurulan Yamaç Paraşütü Spor Kulübü üyeleri ve Trabzon’dan gelen yamaç paraşütçüleri ile birlikte bugün sabah saatlerinde, kentin dışındaki Çoparçılar Mahallesi’nde bulunan Sırahoş Tepesi’ne gitti. Buradan bazı paraşütçüler önce bireysel atlayışlar gerçekleştirdi. Ardından Belediye Başkanı Bakırcı, paraşüt eğitmeni Köksal Özsoy ile atlayış yaptı. Atlayışını başarılı bir inişle tamamlayan ikili, tekrar tepeye çıktı. Başkan Bakırcı ve eğitmen Özsoy, öğleden sonra tekrar atlayış yapmaya karar verdi. İkili, atlayış için girişimde bulundu ancak havalanmayı başaramadı. İkinci denemede koşarak paraşütle havalanmaya çalışan Bakırcı ve Özsoy, yine başarılı olamadı ve bu kez 3-4 metrelik yamaçtan çay tarlasına yuvarlandılar.

Çevredekilerin yardımıyla çaylıktan çıkartılan ve hafif yaralanan Bakırcı ile Özsoy, hemen ambulansla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Bakırcı ve Özsoy’un sağlık durumlarının iyi olduğu, kontrol amacıyla muayeneden geçirildiği belirtildi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com