AKP'li Başbakan Yardımcısından şok itiraflar!

AKP'li Başbakan Yardımcısından şok itiraflar!
AKP'li Başkan Yardımcısı Emrullah İşler dinleme ile alakalı skandal itiraflarda bulundu.
AKP'li Başkan Yardımcısı Emrullah İşler AKP-Cemaat savaşında dinlemelerle ilgili konuştu. Son zamanlarda ortaya çıkan yasal olmayan ses kayıtları için "Başbakanımız da söyledi. İddia olduğu için bir şey söylemem doğru olmaz. Dinlendiğimi biliyorum. Ama duymuş değilim. Telefonda da pek çok şeyi konuşmak durumundasınız. Yapacak bir şey yok. Çalışma yok ama belki şartlar gerektirirse dinleme ile ilgili hükümet çalışma yapabilir. Çalışma da yapsanız dinlemeler önlenemez. Teknoloji çok ilerledi, herkes herkesi dinliyor" dedi.
 
"NEDEN ŞİMDİ"
 
AKP'li Başkan Yardımcısı Emrullah İşler Habertürk Gazetesine verdiği ropörtajda Adana da durdurulan TIR'lar için "neden şimdi" sorusunu sorarak "2011'den beri Suriye'de süren bir kriz var. 2011 yılından beri yardımlar, TIR'lar gidiyor. O TIR'lar niçin şimdi durduruluyor? Operasyonlar Türkiye'de kriz çıkarmaya yönelik operasyonlardır. Ülkede siyasi kriz çıkarmak isteyenler şimdi yeni kriz çıkarmak istiyorlar. Gerek Gezi olayları, gerek 17 Aralık operasyonlarının görülen hedefi Başbakanımız ve hükümetimizdir. Bir takım odaklar talimatlar veriliyor belli yerlerden düğmeye basılıyor. Hükümeti nasıl sıkıntıya sokabiliriz diye bakıyorlar. Son yaşanan olaylarda şunu gördük. Operasyonlara rağmen ekonomimiz sağlam ayakta duruyor. Türkiye'de en büyük kriz muhalefetin kendi içinde. Bugün başka yarın başka konuşan, delilsiz konuşan muhalefet var. TIR olaylarından sonra CHP, MİT'i silah kaçakçılığı ile suçladı. MİT'in görevleri açık. Zamanlama önemli. Bu zamanlamayı halkımızın okuduğunu düşünüyorum." dedi.
 
GÜLEN'İN SÖZLERİ
 
İşler "Biz demokratik ilerlemeler konusunda adımlar atıyoruz. Demokratikleşme paketi Meclis'te. Demokratik açılım sürüyor. Belki ileride demokratikleşme paketleri gelecek. Fethullah Hoca'nın değindiği konu olan demokratikleşmeden vazgeçilmesi ifadesi doğru değil." dedi.(BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com