AKP'li Başkan'dan köylülere şantaj!

AKP'li Başkan'dan köylülere şantaj!
AKP'li Başkan, köylüleri böyle şantaj etmiş...

Başbakan Erdoğan Kayseri gezileri sırasında, partisinin “kalkınma” ismine atıf yaparak, Kayseri’de de kalkınmanın Sarız'dan başlayacağını söylemişti. Ancak Sarız İlçesi Küçükörtülü Köyü sakinlerin yaklaşık 1 yıldır telefonlarının kesik olduğu ortaya çıktı. Üstelik sorunun çözümü için gittikleri AKP Sarız İlçe Başkanı ise kendilerine 'AKP'ye oy verirseniz tüm problemleriniz çözülür' dediği iddia edildi.

"HASTAMIZ, CENAZEMİZ OLSA NE YAPACAĞIZ"

Türk Telekom'a ait telefonlarının kesik olduğunu, cep telefonları çekmediği için de dış dünya ile bağlantılarının tamamen kesildiğini anlatan Muhtar Cemal Özkan, "Yaklaşık 1 yıl önce köy yolunun yapım çalışması yapıldı. Bu yapım çalışmasının sonrasında köyümüzün telefon hatları kesildi. 1 yıldan beri köyümüz iletişime kapalı. Dış dünya ile bağlantımız 1 yıl önce kesildi. Hastamız olsa veya cenazemiz olsa ne yapacağımızı şaşıyoruz. Köyümüzde cep telefonu hatları da çekmediği için çok mağdur durumdayız. Yetkililerden bir an önce yardım bekliyoruz" dedi.

"AKP OY VERİRSENİZ TÜM PROBLEMLERİNİZ ÇÖZÜLÜR"

Başbakan’ın sözüne ettiği “kalkınmadan” nasibini alamayan köy sakinleri yaşanan telefon problemine çözüm bulunabilmesi için yardım istedikleri AKP Sarız İlçe Başkanı Cesur Abdullah Kınık'dan şaşırtan bir cevap aldılar. Sarız İlçesi Küçükörtülü Köyü Muhtarı Cemal Özkan, "Bu telefon sorununun çözümü için gittiğim AKP Sarız İlçe Başkanı Cesur Abdullah Kınık bana köylünün ve benim AKP'ye oy vermemi istedi. 'AKP'ye oy verirseniz tüm problemleriniz çözülür' dediler" şeklinde konuştu. (BCK) 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com