AKP'li kadından inanılmaz söz!

AKP'li kadından inanılmaz söz!
AKP Gölcük İlçe Düzağaç Mahallesi haftalık olağan toplantısını Ereğli’de bulunan Aydın Usta Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

AKP Gölcük Düzağaç Mahallesi’nin haftalık olağan toplantısı Ereğli’de bulunan Aydın Usta Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Yemekli toplantının ev sahipliğini İlçe Yöneticisi ve Mahalle Koordinatörü Sebahattin Çelebi yaparken, yemekte Mahalle Başkanı Burhan Özgüler, Kadın Kolları Başkanı Nuran Yıldız ve mahalle teşkilat üyeleri hazır bulundu.

AKP'Lİ OLMAK BAŞBAKANA NİKAHLA BAĞLANMAKTIR

Toplantıda daha sonra konuşan Mahalle başkanı Burhan Özgüler’de her gün yeni üye kaydı yaptıklarını ve mahallenin tüm sorunlarıyla yakından ilgilendiklerinden dolayı mahalle teşkilatına teşekkür etti. Toplantıda son olarak konuşan Mahalle Kadın Kolu Başkanı Nuran Yıldız’da AKP’ye üye olmanın Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a nikahla bağlanmak olduğunu vurgulayarak tüm partilileri bu seferberliğe davet etti. Toplantıda daha sonra yeni üye olan kişilerin rozetleri Sebahattin Çelebi, Burhan Özgüler ve Nuran Yıldız tarafından takıldı.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com