AKP'li Kapusuz hakaret yağdırdı

AKP'li Kapusuz hakaret yağdırdı
Başbakan Erdoğan'ın "kaleminden pislik akıyor" diyerek hedef haline getirdiği Usta gazeteci Bekir Coşkun'a yapılan saldırıların ardı arkası kesilmiyor.

Şimdi de AKP'li Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz usta yazara "ağzından lağım akan" dedi.

Siyaset Akademisi'ne konuşmacı olarak katılan Kapusuz, konuşmasıyla, siyaset yapma tarzının hakaretten başka bir şey olmadığını gösterdi. Kapusuz konuşmasında sadece Bekir Coşkun'a değil herkese hakaretler yağdırdı.

Kapusuz partisinin, kucaklayıcı, sahiplenici ve birleştirici bir siyasetten nasıl uzak olduğunu da bir kez daha göstererek, keskin ayrımcılığa ve dışlayıcılığa has üslubunu "siyaset akademisindeki konuşmasında" gözler önüne serdi.

Kapusuz "Siyaset Akademisi"ndeki konuşmasında siyasetin felsefesini yapmak yerine tutuklu vekil Mustafa Balbay'a, usta kalem Yılmaz Özdil'e ve Bekir Coşkun'a hakaret yağdırdı.

- 27 Nisan muhtırası ile ilgili yazılar var. ‘Bundan sonraki adım ne olur. Bundan sonraki adım tank olur.’ Yılmaz Özdil, AKP’ye söylüyor. Ne yapmış AKP anayasaya uygun Cumhurbaşkanı seçmek istemiş. Hangi dünyada yaşıyorsunuz. Ama darbeci bunlar, kafası darbeci bunu iddia ediyorlar.

Yazgülü Aldoğan, ‘yalnız bundan sonraki mesaj internetten gelmez, kapıya 2 subay gelir üst rütbeli subay da olmayabilir.’ Neyle tehdit ediyor bizi hanımefendi. Bizim gelip kafamıza silah dayarlar. Yapsalardı ya...


- Başka biri şu anda içeride milletvekili seçildi. Mustafa Balbay, ‘AKP’nin yanında sadece AB, ABD’nin Türkiye’den sorumlu komiserleri kalmıştır.’ 27 Nisan bildirisi ile herkes AKP’yi terketmiş, sadece bizim yanımızda AB ve ABD’nin komiserleri kalmış. Ey Balbay duy ki bizim yanımızda millet oldu.

- Şu dili uzun ağzından lağım akan birisi daha var, Bekir Coşkun. O ne demiş, ‘Çankaya’yı asla dincilere bırakmayacağız.’ Çünkü orayı Atatürk’ün makamı ve başkomutanlık sayıyor. Ee sayın Bekir Coşkun bugün Cumhurbaşkanı kim?
(NSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com