AKP'li Vekil Açıkladı: Hizbullah Tahliyeleri Bilinçli!

AKP'li Vekil Açıkladı: Hizbullah Tahliyeleri Bilinçli!
AKP'den 4 ay geçici ihraç cezası alan vekil, Hizbullah tahliyeleri hakkında şok açıklamalarda bulundu...

'2011 seçimi AK Parti ile Derin Devlet arasında' 'Biz onları fişliyoruz' sözleriyle gündeme gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, ''Bu seçim AK Parti ile derin devlet arasında bir seçim. Bu seçim AK Parti ile faili meçhulü işleyenler arasındaki bir seçim. Bu seçim Cumhuriyet tarihinin en büyük seçimi bunu herkes bilsin'' dedi

CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK SEÇİMİ
'BİZ onları fişliyoruz' sözleriyle gündeme gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, “Bu seçim AK Parti ile derin devlet arasında bir seçim. Bu seçim AK Parti ile faili meçhulü işleyenler arasındaki bir seçim. Bu seçim Cumhuriyet tarihinin en büyük seçimi bunu herkes bilsin” dedi.

HİZBULLAH TAHLİYELERİ BİLİNÇLİ
Fişleme sözleri nedeniyle partiden 4 ay geçici ihraç cezası alan Doğan, partisinin Kahramanmaraş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yine ilginç bir konuşma yaptı: “Biz Türkiye'de paradigmayı değiştiriyoruz. Onun için büyük zorluklarla karşı karşıyayız. Onun için muhtıraları geride bıraktık. Onun için balyozları, balyozcuların kafasına indirdik. Onun için darbe planlarını boşa çıkardık. Bunu herkes bilsin bu seçim AK Parti ile faili meçhulü işleyenler arasındaki bir seçim. AK Parti'nin bir tek hedefi var. Türk siyasetini temize çıkarmak. Bu da adım adım gerçekleşiyor. Seçim sürecine girdiğimiz dönemde karanlık şeyler olacak. Hizbullahçılar dışarıya çıkartıldı mesela. Bin tane değişik suçlu dışarı çıkartıldı. Kim çıkarttı? Çıkartan belli. Niye çıkarttılar? Bizi zor durumda bırakmak için. 2004'te denmiş ki 'insanlar 5 yıl yatıyor ama sonunda iki yıl ceza alıyor, 10 yıl yatıyor beraat ediyor' Avrupa'da olduğu gibi dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi bu süreyi kısaltalım dendi. Bu karar 2004'te çıkmış, 2008'de uzatılmış. Şimdi Hizbullahçıların bu kanunun 31 Aralık'ta yürürlüğe girdiği zaman dışarıya çıkacağını, dosyası 4-5 senedir bekleyen Yargıtay bilmiyor muydu? Biliyordu, bilerek beklettiler. Millet bu oyunu gördü.”

BAŞINA AK PARTİ PANOSU DÜŞTÜ
Doğan konuşurken ilginç bir olay da yaşandı. Konuşma yapmak için kürsüye gelen Avni Doğan'ın üzerine arkada duran ve üzerinde AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatı yazılı olan pano düştü. Kafasına da çarpan panoyu tutan Avni Doğan, "Suikast var" diyerek güldü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com