AKP'li vekil ağzını fena bozdu!

AKP'li vekil ağzını fena bozdu!
AKP'li Zeybekçi'den Kılıçdaroğlu'na ağır sözler...
AKP Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Meclis’te sahte oy kullanılmasını eleştirdiği konuşmasında kendisine "Zeybekçi, sen bir daha zeybek oynama" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, "Ulan sen zeybeği ne bilirsin, efeyi ne bilirsin" dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Adnan Keskin’i de eleştiren Zeybekci, "Bunlar yalan söylemeyi alışkanlık haline getirdi" diye konuştu.
 
AKP Denizli İl Danışma Kurulu Toplantısı, Yenişenir’de Pekdemir Düğün Salonu’nda yapıldı. Toplantıda konuşan AKP MYK üyesi ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert dille eleştirirken "Ulan" diye söz etti. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında Meclis’te sahte oy kullanan AKP milletvekilleri arasında Nihat Zeybekci’yi de saymış ve "Sakın bir daha zeybek oynama" demişti. Nihat Zeybekçi buna bugün verdiği yanıtta şöyle dedi:
 
"Onların genel başkanı grup toplantısında TBMM’de çıktı, ’Ey Nihat Zeybekci’ dedi. Benimle ilgili duydunuz mu? ’Sen Denizli’ye gittiğinde her seçimden sonra zeybek oynuyorsun ya. Bundan sonra oynama sen o zeybeği’ dedi. Bunu aynen söyledi. Ulan sen zeybeği ne bilirsin, efeyi ne bilirsin? Ne anlarsın o işlerden? Allah’ın izniyle göreceksiniz 2014 Mart’ında, 2015’in Haziran’ında, cumhurbaşkanlığı seçiminde de her ne zaman olursa olsun aslanlar gibi Çınar Meydanı’nda diz kıra kıra zeybeği oynayacağız. Biliyorum; sen buna çok üzüleceksin. Kahrolacaksın. Biz 10 yıldır gümbür gümbür zeybek oynuyoruz. Pazar günleri akşam namazından sonra Çınar Meydanı’nda oynuyoruz. Biz zeybek oynarken birileri Denizli’yi terk ediyor, Denizli’den kaçıyor. Biz zeybek oynamaya devam edeceğiz, onlar kaçmaya devam edecek, yalanlarıyla iftiralarıyla beraber."  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com