AKP'li vekil BDP'yi canlı bombayla vurdu!

AKP'li vekil BDP'yi canlı bombayla vurdu!
AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, canlı bombalar sahip çıkan BDP'yi sert sözlerle eleştirdi!

DEVLET OTORİTESİ DİNİ OTORİTE'NİN ÜZERİNDE OLMAZ

AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, devlet otoritesinin bundan böyle dini otoritenin üzerinde olmayacağını söyleyerek başladığı bayramlaşma töreninde kazanımlarımızı dağa çıkan çocuklara, canlı bombalara borçluyuz." sözünü hatırlatınca BDP'yi eleştiri yağmuruna tuttu.

Yeni anayasa ile artık bundan böyle askerin ve sivil vesayetin olmadığı bir dönemin başlayacağını vurgulayan Selçuk Özdağ, “Millet iradesinin üzerinde sadece ve sadece vicdanlar olacak. Sadece ve sadece sandıklar olacak.” dedi.

BDP'LİLERE SERT GÖNDERME

Selçuk Özdağ, BDP'li milletvekillerini ve parti yöneticilerini de sert bir dille eleştirmeyi ihmal etmedi. Özdağ,"Kazanımlarımızı dağa çıkan çocuklara, canlı bombalara borçluyuz." diyenlerin olduğunu hatırlatarak, eleştirilerini şöyle sürdürdü: “Ben de onlara diyorum ki; 'Gülten Kışanaklar, Ahmet Türkler, Abdullah Öcalanlar, siz kazanımlarınızı Turgut Özal'a borçlusunuz, siz kazanımlarınızı Avrupa Birliği(AB)'ne ve 10 yıldır iktidar olan AKP'ye ve lideri Recep Tayyip Erdoğan'a borçlusunuz. İlk defa olarak Özal ile başlayan ve AKP iktidarında 10 yıldır seçilmişler, atanmışlar karşısında başımız dik inşallah. Bundan sonra milletvekillerinin üzerinde hiçbir kimsenin vesayet adı geçmeyecek. Ne askeri vesayet ne sivil vesayet."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com