AKP’li vekil ‘dövüldü’ iddiası!

AKP’li vekil ‘dövüldü’ iddiası!
AKP Niğde Milletvekili Ömer Selvi'nin, seçim bürosunda Niğde'de yerel bir TV ve gazete sahibi olan Naci Ünlü tarafından darp edildiği öne sürüldü.

AKP Milletvekili Ömer Selvi ile AKP’li olduğu öğrenilen Niğde’de yerel bir TV kanalı ve bir gazete sahibi Naci Ünlü arasında, henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

 

Tartışma, kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu sırada AKP Milletvekili Selvi’nin, Ünlü tarafından darp edildiği iddia edildi. Olayın ardından Selvi, Niğde Sungurbey Polis Merkezi’ne gitti. Olayın duyulması üzerine de, Niğde AKP Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı AKP’li Faruk Akdoğan ve İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt polis merkezine gelerek olay hakkında bilgi aldı. Selvi, ifade verdikten sonra polis merkezinden ayrıldı. Basın mensuplarının konuyla ilgili sorularına Selvi, “Önemli bir şey yok hayat devam ediyor” şeklinde cevap verdi.

Taraflar, konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmazken, kavganın parti içi bir çekişmeden kaynaklandığı ileri sürüldü. Ömer Selvi’nin Naci Ünlü’den şikayetçi olup olmadığı ise bilinmiyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com