AKP'li vekil ile CHP'li vekil birbirine girdi!

AKP'li vekil ile CHP'li vekil birbirine girdi!
TBMM'de bugün yine kavga vardı. AKP'li vekil ile CHP'li vekil arasında su savaşları yaşandı.

TBMM İnsan Hakları Komisyonu'nda  AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba su savaşı yaptı. Vekiller birbirlerine içi dolu su pet bardaklar fırlattılar.

TBMM İnsan Hakları Komisyonu AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün başkanlığında toplandı. AKP'li Metiner, Suriye fotoğrafları ile ilgili hazırlanan bildiriyi okudu. CHP'li Ağbaba Suriye Dışişleri ve BM'nin bu fotoğrafları kabul etmediğini belirtti.

"EL KAİDE VE MİT İŞBİRLİĞİ YAPIYOR"

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba "Ancak AA ve TRT, büyük bir olaymış gibi bu fotoğrafların üzerine atladı ve yayınladı. Kim yaparsa yapsın insanlık dışıdır bu fotoğraflar. Ama bu noktada bizim ülkemiz yetkililerinin bir sorumluğu var mıdır, yok mudur buna bakmak lazım. Hükümetin orada dökülen kanda büyük payı vardır. Bizim ülkemizde akan kanların sorumlusu da hükümettir, Mesela Reyhanlı'daki saldırılar. Oradaki terör örgütlerine terör örgütü diyorsanız sizi tebrik ederim. El Kaide MİT ile işbirliği yaptığını herkes biliyor" dedi. 

"SULU KAVGA BAŞLADI"

Ağbaba'nın konuşmasının son bölümünü yüksek sesle yapması üzerine AKP'li Metiner, "Sesini yükseltme" diye bağırdı. 

Ağbaba'nın, "Sen kimsin? Burada başkan var sen kim oluyorsun?" sözleri üzerine Metiner, "Burada terör estiremezsin" dedi. Bu sözler üzerine vekiller birbirlerine içi dolu su pet bardaklar fırlattılar. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com