AKP'li vekilden Erdoğan'a büyük yalakalık!

AKP'li vekilden Erdoğan'a büyük yalakalık!
AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner'den Başbakan Erdoğan'a dualar...

AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Metiner, "Ben kasetler üzerinden siyasetin dizayn edilmesine karşıyım. Benim inancıma göre tecessüs haramdır. O tarihte Sayın Baykal'da bilir buna şiddetle karşı çıkan birisiyim” dedi. 

Bir gazetede hakkında Adıyaman'da bir savcıyı yönlendirme ve rüşvet verme konusundaki iddialar olduğunu ve bu iddiaların gerçeği yansıtmadığın söyledi. 

Bir gazetecinin, AKP eski Elazığ milletvekili Fevzi İşbaşaran'ın Twitter'dan Başbakan Erdoğan'ın yoğun bakımda olduğunu iddia ettiği tweet hatırlatıldı. Bu soruya tepki gösteren Metiner, "Ben dedikoducu değilim. Fevzi İşbaşaran'ı tanımam etmem. Birileri de uzun adamın biran ölmesini gerektiğine inanıyor, beddua seansları düzenliyor. Bu uzun adamın kaderini Allah belirler. Ama biz o uzun adamın dimdik arkasındayız. Yürekli adamın, savunan adamın dimdik arkasındayız. Allahın her birimizin sağlığından ona vermesi dileğinde bulunuyoruz. Ve her birimizin bedenine bir şey olmadan hiçbir gücün onun tırnağına halel getirmesine de izin vermeyiz" diye cevapladı.  (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com